Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları /Yıkık Dökük Krallığım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları /Yıkık Dökük Krallığım PDF EPUB


Finn Ole Heinrich

Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları /Yıkık Dökük Krallığım - Finn Ole Heinrich pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Finn Ole Heinrich
DOSYA BOYUTU 3,69
TARİH 2015-05-22
ISBN 6052031780
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Evvel zaman içinde, “Yaşam bir tavakekidir,” demiş bir Peynir Generali. Bazen tuzlu bazense tatlı… Oysa asıl önemli olan, tadı nasıl olursa olsun bu tavakekinin değerini bilmekmiş aslında…Muhalif kişiliğiyle tanınan 12 yaşındaki Ekşilina’nın dünyası bir anda başına yıkılır. Ekşimistan adını verdiği dört odalı evlerinde, seksen dört saksı bitkisi ile mutlu bir yaşam sürdüren Ekşilina’nın annesi ve babası ayrılıyordur. Kahramanımız, dünyanın en uzun kahvaltı sofralarının kurulduğu, her masanın altında günün birinde ünlü olacak genç bir sanatçının (Ekşilina!) gizli resimlerinin keşfedilmeyi beklediği bu evden, yani krallığından ayrılmak zorundadır. Hanginiz kurulu düzeninden, alıştığı hayattan ve sevdiği ortamdan ayrılmak ister ki? Şehrin diğer ucunda mini minnacık plastik bir eve taşınmak, tuhaf bir okula kaydolmak veya sinir bozucu sınıf arkadaşlarıyla aynı havayı solumak kimin umurunda! Ekşilina, tüm bunların üstesinden gelip ait olduğu yere, yani Ekşimistan’a geri dönüp krallığını yeniden fethetmeye karar verdi bir kere…Alman Gençlik Edebiyatı Ödüllü yazar Finn-Ole Heinrich ile çizer Rán Flygenring’in ince bir mizahi üslupla hayat verdikleri Ekşilina-Yıkık Dökük Krallığım, çekirdek aile yaşantısındaki ani değişiklikler, duygularla başa çıkma, ayrılık ve hastalık gibi çocuklar üzerinde derin izler bırakan hassas konuları ustalıkla ele alan çarpıcı bir kitap.Ekşilina’nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken!) dumanı üzerinde tüten koca bir kupa dolusu sıcak çikolata içmeye ne dersiniz?..

...r. 33.15 TL. Bırakan hassas konuları ustalıkla ele alan çarpıcı bir kitap ... Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları 1 - Yıkık Dökük... ... . Ekşilina'nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken... Kargo dahil en ucuz25,32 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Finn-Ole Heinrich kitapları ve Tudem yayınları 2015 baskısı... Cadde Yur ... Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım %25 İndi ... . Finn-Ole Heinrich kitapları ve Tudem yayınları 2015 baskısı... Cadde Yurt Dışı Alışveriş Yıldız Fırsat Editörün Seçimi Günün Fırsatı. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım Finn-Ole Heinrich Roman, Öykü. Kitaplar >. Çocuk Kitapları >. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları / Yıkık Dökük Krallığım. seksen dört saksı bitkisi ile mutlu bir yaşam sürdüren Ekşilina'nın annesi ve babası ayrılıyordur. Finn-Ole Heinrich. Evvel zaman içinde, "Yaşam bir tavakekidir," demiş bir Peynir Generali. Bazen tuzlu bazense tatlı... Oysa asıl önemli olan... ...verdiği dört odalı evlerinde, seksen dört saksı bitkisi ile mutlu bir yaşam sürdüren Ekşilina'nın annesi ve babası ayrılıyordur. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları (3 Kitap Takım). 0 0. Finn-Ole Heinrich. Ekşilina'nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken!) dumanı üzerinde tüten koca bir kupa dolusu sıcak çikolata içmeye ne dersiniz?.. 2012 yılı Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü'nü alan Finn-Ole Heinrich'in kaleme aldığı Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları − Yıkık Dökük Krallığım, hayatı beklenmedik bir şekilde değişince her şeyi... Ekşilina'nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken!) dumanı üzerinde tüten koca bir kupa dolusu sıcak çikolata içmeye ne dersiniz?.. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları - Yıkık Dökük Krallığım. evlerinde seksen dört saksı bitkisi ile mutlu bir yaşam sürdüren Ekşilina'nın annesi ve babası ayrılıyordur. Finn-Ole Heinrich. Evvel zaman içinde, "Yaşam bir tavakekidir," demiş bir Peynir Generali. Bazen tuzlu bazense tatlı... Oysa asıl önemli olan... ele alan çarpıcı bir kitap.Ekşilina'nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken!) dumanı üzerinde tüten koca bir kupa dolusu sıcak... Ekşilina'nın hayret verici maceralarının ilkinde, dostumuzun yıkık dökük krallığına geri kavuşmasını izlerken (okurken!) dumanı üzerinde tüten koca bir kupa dolusu sıcak çikolata içmeye ne dersiniz?. 31.20 TL. Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım-Tudem Yayınla...