Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İngilizce Konuşma Kılavuzu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İngilizce Konuşma Kılavuzu PDF EPUB


Zeynep Çalışkan

İngilizce Konuşma Kılavuzu - Zeynep Çalışkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zeynep Çalışkan
DOSYA BOYUTU 4,92
TARİH 2015-05-18
ISBN 6054749478
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapta değişik konularda (gramer, iletişim, yolculuk, barınma, yeme-içme, spor, alışveriş, sağlık vb.) pratik cümleler ve konuşma kalıpları bulunmaktadır. Konuların sunuluşu ve okunuşlarının verilmesinin yanında sayfa renklendirilmesi ile de kitapta kolaylıkla istenen bölüme erişim sağlanmıştır. Kitabın sonunda Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe sözlük de bulunmaktadır. Temel bir başucu kitabıdır.

...ine İngilizce kursu İngilizce Konuşma Kılavuzu, 2 ay Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ... İngilizce Konuşma Kılavuzu - Görsel Sesli Günlük Cümleler Kelimeler ... . okumak internet üzerinden PDF İngilizce Konuşma Kılavuzu Txt Doc torrent Epub ücretsiz 6055910693 İngilizce Konuşma Kılavuzu Pdf MOBI torrent Ücretsiz. Android. Kategori: यात्रा और स्थानीय. Uygulamanın asıl amacı,Türkçe konuşanlarına İngilizceyi ihtiyaç duyduğu alanlarda temel düzeylerde kullanma imkanını sunmaktır. English Speaking Guide Araplar İçin İngilizce Konuşma Kılavuzu Beşir Kitabevi 9786059081153 Ko ... PDF Şimdi ingilizce konuşma zamanı! ... . English Speaking Guide Araplar İçin İngilizce Konuşma Kılavuzu Beşir Kitabevi 9786059081153 Kolektif. İngilizce Konuşma Kılavuzu Parıltı Yayınları 9789756231548 Tekin Gültekin. Facebook'ta İngilizce Konuşma Kılavuzu'nun daha fazla içeriğini gör. 694 kişi takip ediyor. HakkındaTümünü Gör. Contact İngilizce Konuşma Kılavuzu on Messenger. İngilizce Konuşma Kılavuzu uygun fiyat, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın! İngilizce Konuşma Kılavuzu. Yorum Yap. Ürün kodu: 132144. Metin Yurtbaşı. Günlük Yaşamda ve Gezilerde Karşılaşılabilecek Her Durumda Yardımcınız! Kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde özetlenmiş İngilizce gramer kuralları Yaşamın her anında... KONUŞMA KILAVUZU bölümünde, Türkçe-İngilizce olarak, söylenişleri ile birlikte verilen 3000den fazla günlük konuşma örneği ile, tüm iletişim gereksiniminizi karşılayabilir; ayrıca... -ınternet bağlantısına gerek yoktur... Telaffuz için Text to Speech özelliği telefonunuzda aktif olmalı. - ÜCRETSİZ %100 ücretsiz olan Konuşma Kılavuzu ile konuşmaya başlayın. Nur Üçer. İngilizce alfabesi ve okunuşu İngilizce terimler ve ifade şekilleri Kolay anlaşılır gramer İngi...