Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kara Kutu Operasyonu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kara Kutu Operasyonu PDF EPUB


Cenk Enes Özer

Kara Kutu Operasyonu - Cenk Enes Özer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cenk Enes Özer
DOSYA BOYUTU 4,24
TARİH 2012-02-03
ISBN 6055314033
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hizmetkar Serisi'nin fantastik kurguyla İslami değerleri harmanlayan kitapları, hayli ilgi çeken bir ahir zaman hikayesi. Hizmetkar Kim’den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Serinin devamı olan Pindaros’un Kitabı ve Kılıcın Bekçileri de kısa süre içinde raflarda yerini alacak. Serinin içinde özel bir yeri olan ve şeytanın insanlık tarihi öncesinden kıyamete macerasını anlatan (5. kitap) Şeytan Severse tekrar baskıları yapıyor. Seri “yaşatmak için yaşama” misyonunu keşfeden Yağmur’un, hakla batıl, hayır ordularıyla şer orduları arasındaki amansız savaşın iç ve dış âlemlerdeki değişik cephelerinde verdiği mücadeleyi anlatıyor.İlk kitapta kendini keşfeden ve iç âlemini fetheden kahramanımız, Kara Kutu’da dış sahadaki mücadelesinin ilk safhasına geçiyor. Düşman ise her yerde, en tahripkar silahları kullanmasına rağmen sinsice evlerimize kadar girmiş, biz cephede savaşırken ailelerimizi esir almış, nasıl yaşamamız gerektiğini söylüyor, zihinlerimizi formatlıyor: Televizyon. Bu kitapta hayatımızı ve ailelerimizi ipotek altına alan dumansız alevin, arka planındaki komploları, bunların manevi alemlere karanlık yansımalarını bulacaksınız. Bir taraftan en son beyin yıkama tekniklerini, devasa bütçeli Hollywood projelerinin arkasında nelerin döndüğünü diğer taraftansa bu kadim mücadelenin tarihe –hatta tarih ötesine– uzanan köklerini keşfedeceksiniz; kanallar aleminin karanlık sokaklarında dolaşacaksınız. Kara Kutu Operasyonu, teknoloji diline tercüme edilerek yayılan kadim virüslerin teşhisi ve tedavisini yapıyor. Bu kitap şeytanın eski silahları yalan, telkin ve propagandanın günümüzdeki renk ve tonlarını, ördüğü hayal alemine yansıyan ibretlik tablolarla gösteriyor.

...plarından birini Kara Kutu Operasyonu web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Kara Kutu Operasyonu ... Kara Kutu Operasyonu - Cenk Enes Özer ... . Author : Cenk Enes Özer language : tr Publisher: Release Date : 2012-01-01. PDF Download Kara Kutu Books For free written by Umut Ertek and has been published by... Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Kara Kutu Operasyonu kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Hizmetkar Kim'den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Seri "yaşatmak için yaşama" misyon ... Kara Kutu Operasyonu - Cenk Enes Özer ... . Hizmetkar Kim'den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Seri "yaşatmak için yaşama" misyonunu keşfeden Yağmur'un, hakla batıl... Kara kutu operasyonu was merged with this page. 3 people like this topic. Kara Kutu Operasyonu kitabını takas yaparak al. İlk kitapta kendini keşfeden ve iç âlemini fetheden kahramanımız, Kara Kutu'da dış sahadaki mücadelesinin ilk safhasına geçiyor....