Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vakitsiz Göçler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vakitsiz Göçler PDF EPUB


Habib Umutlu

Vakitsiz Göçler - Habib Umutlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Habib Umutlu
DOSYA BOYUTU 4,66
TARİH 2015-05-08
ISBN 6051485478
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Koçerlerin, Zozan’ın, Delal’in, Serhat’ın ve dağların kızı Hêvi’nin aşinası olduğu, hepsinin tanığı, sırdaşı ve şimdi de bana onların, o talihsiz insanların isimlerini fısıldayan rüzgâr…Hikâye bitti. Son noktayı koyunca garip bir yalnızlığın uğuldadığını duyuyorum içimde. Alışmışım onlara. Hepsi de çok sıcakkanlı insanlardı.O sıcakkanlı insanlar önce birbirlerini,şimdi de beni terk ettiler.Mümkün olsaydı da uzatsaydım hikâyelerini…Tekrar kavuşana kadar…Mümkün olsaydı…Olmadı…Gece, belki de en ıssız saatlerini yaşarken, dilimde karanlığa uzanıp bozkırda yankılanmayı bekleyen kor gibi bir cümle…O insanları özledim.

...tüleme: 394. VAKİTSİZ GÖÇLER kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Vakitsiz Göçler | bkmkitap.com ... . HABİB UMUTLU kitapları ve SOKAK KİTAPLARI 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 8 €. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de k ... EFKAN ŞEŞEN - VAKİTSİZ - YouTube ... . Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Vakitsiz Göçler Pdf Kitap İndir. Vakitsiz Göçler. Habib Umutlu. Sokak Kitapları Yayıncılık. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Gece, belki de en ıssız saatlerini yaşarken, dilimde karanlığa uzanıp bozkırda yankılanmayı bekleyen kor gibi bir cümle... O insanları özledim. Vakitsiz Göçler Habib Umutlu. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Kitap Tanıtımı. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Yazar: Habib Umutlu Yayinevi: Sokak Kitapları Yayınları. Habib Umutlu. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesl...