Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri PDF EPUB


Abdullah Sevinç

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri - Abdullah Sevinç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Sevinç
DOSYA BOYUTU 5,95
TARİH
ISBN 9944790413
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hz. Enes (r.a.) anlatıyor:‘’ Bir gün:-Ey Allah’ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim.- ‘’İnşallah yapacağım’’ buyurdular.- (Kıyamet günü) Sizi nerede arayıp bulayım? Dedim.- ‘’Beni ilk aradığın zaman Sırat üzerinde ara! ‘’buyurdular.- Orada Size rastlayamazsam? Dedim.- ‘’Öyleyse beni Havz’ın yanında ara! Zira ben’ üç mevkiinin dışına çıkmam.’’buyurdular. (Kütüb-ü sitte: 4/202)VE KUTSAL RANDEVU (BULUŞMA):Rasul-ü Ekrem (s.a.)’in irtihalinden on gün önce Ashabına vedalaşırcasına irad ettiği en son hutbesinin son paragrafı:‘’Ey Nas! Peygamberinizin irtihalini düşünüp de telaş ettiğinizi işittim. Hangi peygamber, b’as olunduğu (gönderildiği) ümmeti arasında ebedi kalmıştır ki ben de sizin aranızda ebedi kalayım? Biliniz ki ben de Rabbime kavuşacağım. Ve buna hepinizden çok müstahakım. Yine biliniz ki, sizde bana kavuşacaksınız. Buluşacağımız yer de Kevser havuzunun kenarıdır. Orada benimle buluşmak isteyenler, ellerini ve dillerini günahlardan çeksinler!’’ (Tecrid-i Sarih: 11/15-16)

...leri. Satışta Olanlar. Ayet ve hadisleri ışığında sevgi ve dostluk ... Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri - Abdullah Sevinç ... . İsmail Karagöz. Satıcı. Yorum Yaz. Ürün Adı: Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri/Abdullah. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 9789944790413. 733427. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 16.50. Dostlukla ilgili hadis ve ayetler genelde birlikte araştırılmaktadır. O zaman görürsün ki, seninle arasında düşmanlık bulunan kimse bi ... Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri | benlikitap.com ... . O zaman görürsün ki, seninle arasında düşmanlık bulunan kimse bile, sanki yakın dost(un olmuş)tur. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Ayet Ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri-Abdullah Sevinç. Hz Enes (r.a) anlatıyor: Bir gün: -Ey Allah''ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim. Sadece bizimle! Bu ve çok daha fazlası! Tags bedava Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Indir internet üzerinden 9944790413 Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Ebook Türkçe pdf Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Abdullah Sevinç, Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. Etkinlikler Hayvan Dostu Ürünler Hukuk Kitapları Mamalar Ofis - Kırtasiye. 9789944790413. 799828. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 16.50. İlginizi Çekebilir. Ayet İşaret Mucize ve Delil. Ürün Sepetinize Eklendi! Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. 17,88 TL. 9789944790413. 612123. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 30.00. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Abdullah Sevinç. Gonca Yayınevi. Yazarın Diğer Kitapları. %32. Kaynak Hadislerle P...