Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dersimiz Kudüs e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dersimiz Kudüs PDF EPUB


İbrahim Enes Duruay

Dersimiz Kudüs - İbrahim Enes Duruay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbrahim Enes Duruay
DOSYA BOYUTU 4,17
TARİH 2018-06-29
ISBN 6056677953
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs’ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs’ü bir ders gibi öğrenmelidir. Bu kitap bir ders kitabı gibi Kudüs’ü anlatan bir özettir.

...iç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs'ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır ... Dersimiz Kudüs - İbrahim Enes Duruay | kitapyurdu.com ... . Her Müslüman Kudüs'ü bir ders gibi... 7.50 TL. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs'ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs'ü bir ders gibi... Dersimiz: Kudüs kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İbrahim Enes duruay kitapları ve BİZİM DİJİTAL 2018 baskısı kitapl ... Dersimiz Kudüs - İbrahim Enes Duruay ... ... Dersimiz: Kudüs kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İbrahim Enes duruay kitapları ve BİZİM DİJİTAL 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. İbrahim Enes Duruay. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs'ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. 7.20 TL. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs'ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs'ü bir ders gibi... Dersimiz: Kudüs. Kargoya verilme süresi 3 gün. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek. onlara Kudüs ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Kudüs'e doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? "Her taşın altında bir tarih yatıyor. Her yer en az bir dinin kutsal mekanı. Davud Peygamber'in kabrini ziyaret eden Müslümanlar orada Fatiha okurken......