Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dünya Denizaltıcılık Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dünya Denizaltıcılık Tarihi PDF EPUB


E. Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal

Dünya Denizaltıcılık Tarihi - E. Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR E. Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal
DOSYA BOYUTU 5,72
TARİH 2015-05-13
ISBN 9784096927
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür. Fakat halen “Derinliklerin Sessiz Gücü”ne, denizaltıya meydan okuyarak yerini alacak bir silah yoktur, muhtemelen de uzun yıllar olmayacaktır. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşumu ve gelişiminin anlatıldığı Dünya Denizcilik Tarihi, konunun meraklıları için eşi bulunmaz bir kaynak olma özelliği taşıyor.

...ın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür ... İlk Denizaltı ve Tarihi Gelişimi Kim İcat Etti? | Ne Zaman bulundu.com ... . Fakat halen denizaltıya meydan okuyarak yerini alacak bir silah yoktur, muhtemelen de... Satışta Olanlar. DÜNYA DENİZALTICILIK TARİHİ-derinliklerin sessiz gücü-. ŞAMİL HIZAL. Hızlı gönderi için teşekkürler. Kitap: Ve Tarih Devam Ediyor. Dünya Denizaltıcılık Tarihi. id="reduction_amount". 162,00 ₺. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşumu ve gelişiminin anlatıldığı Dü ... Türk Denizalticilık Tarihi" Y.Necdet ÇELİK ". ... . id="reduction_amount". 162,00 ₺. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşumu ve gelişiminin anlatıldığı Dünya Denizcilik Tarihi, konunun meraklıları için eşi bulunmaz bir... Dünya Denizaltıcılık Tarihi Kim Tarafından Yazıldı? Hakkında bilgi edindiğiniz bu eser yazar E. Dz. Dünya Denizaltıcılık Tarihi Nasıl İndirilir? Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla E. Dz. Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür. Fakat halen denizaltıya meydan okuyarak yerini alacak bir silah yoktur, muhtemelen de... Ürün Adı: Dünya Denizaltıcılık Tarihi Ciltli Ürün Kodu: 9789754096927 Basım Yılı: 2014.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Şamil Hızal. Dünya Denizaltıcılık Tarihi Ciltli kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Şamil Hızal, Dünya Denizaltıcılık Tarihi Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Dünya Denizaltıcılık Tarihi (9789754096927). Marka : Şamil Hızal....