Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 PDF EPUB


Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,88
TARİH 2016-05-12
ISBN 9944970273
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği düzeyde olayları ve hadisleri seçtik. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Yine sesli anlatım Türkçelerinin gelişmesini, konuşma ve anlama yeteneklerinin artmasını sağlayacaktır.

...ediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik ... Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 ... . Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara kendi başlarına istedikleri kadar dinleme öğrenme olanağı sunmaktadır. Pati Eğitim Gereçleri Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1, Kırmızı... Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve o ... Peygamberimizden Çocuklara-1: Kırmızı Gagalı Kuş: Kolektif... ... . Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği... Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği... 9789944970273. 411159. Peygamberimizden Çocuklara-1: Kırmızı Gagalı Kuş. Pati Eğitim Gereçleri. 21.00. 15.90 €. Peygamberimizden Çocuklara 1 - Kırmızı Gagalı Kuş - Sesli Kitap. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve bu olaylar karşısında söylediği hadisleri rivayetin aslını... PATİ EĞİTİM GEREÇLERİ imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Dini Eğitim kategorisinde kendisine yer bulan Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 kitabı okumak için harika! kitaphanen.com´da uygun fiyata Pati Yayınları markalı Kırmızı Gagalı Kuş Peygamberimizden Çocuklara 1 9789944970273 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Ana Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Yardımcı Kitaplar/. Peygamberimizden Çocuklara 1 Kırmızı Gagalı Kuş. Sesli Kitap - Peygamberimizden Çocuklara 1. 24,00 TL. Peygamberimizden Çocuklara 1: Kırmızı Gagalı Kuş Cilt: Cilt ve sayfalar aynı şekilde 1.sınıf kalın sert mukavvadır. %23. Peygamberimizden Çocuklara - Kırmızı Gagalı Kuş. 6.90 €. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların... Çocuklar İçin Kuran ı Kerim Yasin Cüzü Çocuk Kitapları » Dini Eğitim » Kırmızı Gagalı Kuş Peygamberimizden Çoc...