Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları PDF EPUB


Aybike Pelenk Özel

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları - Aybike Pelenk Özel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aybike Pelenk Özel
DOSYA BOYUTU 6,76
TARİH 2015-04-30
ISBN 6054993444
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. Tüm bu kavram ve uygulamaları genel olarak dijital halkla ilişkiler başlığı altında toplamak mümkündür. Yenilikçi bir yaklaşım olan dijital halkla ilişkiler, yeni bilgi iletişim teknolojileri (ICTs) aracılığıyla çoğunlukla internet tabanlı gerçekleştirilen uygulamaları kapsamaktadır. Bu uygulamalar geleneksel halkla ilişkiler faaliyetleriyle kıyaslandığında oldukça yaratıcı, stratejik, hızlı ve sonuç odaklı olarak değerlendirilmekte ve aynı zamanda nispeten düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir.Dijital halkla ilişkilere bütünlükçü bir bakış açısı oluşturmayı amaçlayan Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları kitabında Kurumsal Bloglar, Online Basın Bültenleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Web Dizaynı, Sosyal Medya Yönetimi, Online Topluluklarla İlişkiler, Online İtibar Yönetimi ve Online Kriz Yönetimi gibi dijital halkla ilişkilerin temel konularına ayrıca Masaüstü Yayıncılık, E-posta, Online Konferanslar, Grafikler, Tasarım ve Fotoğraflar, Faks Gönderimi, Cep telefonları, Kişisel Dijital Asistanlar (Personal Digital Assitans-PDA), Bellek (CD-R/RW, DWD-R/RW ve Flash Bellek), İntranet, Podcast, Mobil İnternet, Anlık Mesajlaşma, Oyunlar gibi diğer dijital araçların halkla ilişkiler alanındaki kullanımına yer verilmiştir.

...sağlayan ve bunu kitlesel düzeyde gerçekleştiren araçlara kitle iletişim araçları diyoruz ... Dijital Halkla İlişkiler Kavramı - Pazarlama İletişimi ... . ...degisim ve dönüsümlerle beraber halkla iliskiler alaninda da yeni kavram ve uygulamalarin ortaya çikmasina yol açmistir. 0535 745 22 02. Menu. Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları. 28.80 TL. Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. ...ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ort ... (PDF) Dijital Halkla İlişkiler Araçlarının Yayıncılık Sektöründe... ... . ...ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. Tüm bu kavram ve uygulamaları genel olarak dijital halkla ilişkiler başlığı alt... @inproceedings{zel2015DijitalH, title={Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları}, author={Aybike Pelenk {\"O}zel and Nuray Yilmaz Sert}, year={2015} }. 9786054993444. 760090. Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları. Derin Yayınları. 21.60. Dijital halkla iliskilere butunlukcu bir bakıs acısı olusturmayı amaclayan Dijital Halkla Iliskiler Kavram ve Aracları kitabında Kurumsal Bloglar, Online Basın Bultenleri, Arama Motoru Optimizasyonu......