Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kavgam e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kavgam PDF EPUB


Adolf Hitler

Kavgam - Adolf Hitler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Adolf Hitler
DOSYA BOYUTU 9,80
TARİH 2018-07-17
ISBN 6058272651
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hitler bu eserini Kasım 1923'teki başarısız bir girişim olan Birahane Darbesi'nin ardından, 9 ay Landsberg Cezaevi'nde hapis yattığı dönemde, dostu Rudolf Hess aracılığıyla yazmıştır.Marksizmin eleştirildiği bu kitap, aynı zamanda bir otobiyografi olması nedeniyle de kıymetlidir. Kapitalizme ve Marksizme karşı yeni bir politik sistemin önerisi sunulan Kavgam'da, Hitler'in kendi politik kuramları yazılı haldedir. Hitler parlamenter demokrasinin eleştirisini yapmış, milliyetçiliğin karşıtı olan enternasyonalizmi dönemin sosyopolitik koşulları altında ele almış, Pan-Cermenist idealler üzerine kurulu 'Büyük Almanya' hedefini açıkça dile getirmiştir.

...tülük sembolü Adolf Hitler'in kendine özgü politik felsefesini (Faşizm) kaleme aldığı Kavgam kitabının ... Kavgam - Vikipedi ... ... Merhaba arkadaşlar Hitler'in Kavgam ve Tolstoy'un Savaş ve Barış kitaplarını almak istiyorum ,nette baktım da bir sürü yayınevinden çıkmış ikisi de ve. Ayrıca yine netflixte auschwitz isimli , holokost kurbanlarının da anlatımıyla içeriği zengin bir belgesel var. Kitap hırsızı, kadersizlik, anne frank, çizgi pijamalı çocuk, kavgam... Kavgam, aslen iki ciltten oluşma ... Hangi Kitap Özeti Ararsan Burada - Kavgam ... . Kitap hırsızı, kadersizlik, anne frank, çizgi pijamalı çocuk, kavgam... Kavgam, aslen iki ciltten oluşmaktadır. Kapitalizme ve Marksizme karşı yeni bir politik sistemin önerisi sunulmaktadır; bu bakımdan Kavgam'da Hitler'in kendi politik kuramları yazılı haldedir....