Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Kır Balosu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Kır Balosu PDF EPUB


Honore de Balzac

Bir Kır Balosu - Honore de Balzac pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Honore de Balzac
DOSYA BOYUTU 9,15
TARİH 2015-05-15
ISBN 6059971669
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1830’da yayımlanan Bir Kır Balosuisimli novella, Balzac’ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. Eskisi kadar zengin olmayan ve tarafını tuttuğu kralların yavaş yavaş nüfuzunu kaybettiklerini gören Kont de Fontaine, çocuklarına “hayırlı” kısmet bulma telaşına düşer. Altı çocuğundan beşini kendine uygun adaylarla evlendirir. Ne var ki, en küçük kızı olan güzel, kültürlü ama şımarık Emilie de Fontaine’i kendi istediği biriyle evlendirmek, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.Balzac’ın İnsanlık Komedyası adı altında topladığı eserlerinden olan Bir Kır Balosu Türkçede ilk defa yayınlanıyor.

...kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Bir Kır Balosu - Honore de Balzac ... . Honore De Balzac kitapları ve palto yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bir Kır Balosu. Honore de Balzac. Palto Yayınevi. Sepete Ekle. 1. Bir Kır Balosu. Müşteri Hizmetleri. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balz ... Bir Kır Balosu ... . 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor....