Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gümüşlük Meleği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gümüşlük Meleği PDF EPUB


Serpil Ciritci

Gümüşlük Meleği - Serpil Ciritci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serpil Ciritci
DOSYA BOYUTU 8,72
TARİH 2012-01-20
ISBN 6058729001
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Onunla birlikte, kendime bir yürüyüş başladı. Gün oldu saz çaldı ruhum kanatlandı, gün oldu şiir okudu içimden nehirler aktı.. Kalbime dokundu sonra.. Aşkı öğrendim ve aşkla birlikte sabrı...Ona göre; "Aşkı bilmeyen kendini bilemezdi."Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman.Uzun yıllara dayanan kuantum yaşam koçluğu deneyimini ve birikimini bir roman içinde aktaran Serpil Ciritci’nin Gümüşlük Meleği romanı hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor.Romanın kahramanı Zeynep’e, kendini en kötü hissettiği, ruhen yıkıldığı bir dönemde karşısına çıkan Pera adlı bir kadın hayatın şifrelerini öğretir. Ve ona boynundaki melek kolyesini armağan eder.Pera’nın verdiği ipuçlarını takip ederek çöküntüden çıkan Zeynep, yepyeni bir insan olarak hayata tutunur.

...Gümüşlük Meleği" isimli kitap için Gümüşlük ... Gümüşlük Meleği - Serpil Ciritci -Halkkitabevi ... ... Melek İrdem Gümüşlük Akademi Konseri Bodrum 2011. Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman. Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman. Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimd ... Twitter | Gmlkmele ... . Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı. Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. Uzun yıllara dayanan kuantum yaşam koçluğu deneyimini ve birikimini bir roman içinde aktaran Serpil Ciritci'nin Gümüşlük Meleği romanı hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor. Serpil Ciritci?nin yazdığı ve konusunun büyük bir kısmının Gümüşlük'te geçtiği Gümüşlük Meleği isimli kitap için Gümüşlük Belediyesinin katkılarıyla Gümüşlük Belediyesi çay bahçesinde imza günü... Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı. Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum… Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı. Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. 12 TL'den. Gümüşlük Meleği (2012) Özellikleri, Teknik Detayları. Onunla birlikte, kendime bir yürüyüş başladı. Gün oldu saz çaldı ruhum kanatlandı, gün oldu şiir okudu içimden nehirler aktı. . 18.70 TL. Şimdi kendimizden bir mucize yaratma zamanı. Şimdi; kanatlanıp hayallerimize uçma zamanı. Çünkü Gümüşlük Meleği O'na; hayallerinin peşinden koşanlara Tanrı'nın eşlik ettiğini söyledi. Aşk acısının ilacını bu kitapta bulabilirsiniz... Kuantum Yaşam Koçu Serpil Ciritci'nin Gümüşlük Meleği adlı ilk romanı, Bizim Mahalle Yayınevi'nden çıktı. Roman, hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor....