Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Notre-Dame’ın Kamburu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Notre-Dame’ın Kamburu PDF EPUB


Victor Hugo

Notre-Dame’ın Kamburu - Victor Hugo pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Victor Hugo
DOSYA BOYUTU 6,64
TARİH 2019-10-25
ISBN 9755098258
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Güzellikle çirkinliğin, iyilikle kötülüğün, merhametle zulmün, saflıkla tutkunun yolları kesişiyor.Notre Dame Kilisesi’nin kapısına bırakılan kimsesiz bebeği himayesine alan Papaz Frollo, bebeğe Quasimodo adını verir ve onu büyütür.Küçük bir çocukken Çingeneler tarafından kaçırılan Esmeralda ise güzelliğiyle çevresindekileri büyülemekte ve herkesin gözünü kamaştırmaktadır. Quasimodo Esmeralda’yı görür görmez âşık olur ve onu kaçırmaya çalışır. Ne yazık ki Esmeralda’nın gönlü sırtındaki kamburla alay konusu olan Quasimodo’da değil, onu Quasimodo’nun elinden kurtaran Yüzbaşı Pœbus’tadır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, tüm yasaklara ve kurallara rağmen Papaz Frollo da Esmeralda’ya tutkundur. İşte bu engellenemeyen tutku yüzünden Esmeralda’nın başına gelmeyen kalmayacak; bu üç farklı aşkın merkezinde yer alan genç kız, işlemediği bir suçla itham edilip türlü zorluklarla yüzleşmeye mecbur kalacaktır.

...azar Hugo .. Ilk romanı_imiş "Notre Dame'nın kamburu" öyle sayfaları var ki "kalbe kurşun " döküyor resmen Notre Dame'ın Kamburu'yla yıllar önce 1997 yapımı filminde tanıştım ... Notre Dame'ın Kamburu Türkçe Dublaj İzle - YouTube ... . Bu parçanın içeriğini merak eden vatandaşlar, sadece konusunu okumak istiyor. Peki Notre Dame'ın Kamburu'nun konusu ne? Özeti nedir? Tüm bu sorularınızın cevabını haberimizde bulabilirsiniz... Notre Dame'ın Kamburu. Written by Mustafa Arif on 16 Eylül 2015. Notre Dame Katedrali, Paris'in ortasındaki Sen nehri üzerinde bulunan Ile de la Cite adı adacığın doğu kısmına konumlanmıştır. Notre ... Notre Dame'ın Kamburu İzle, Notre Dame'ın... | Jet Film İzle - Sayfa 2 ... . Written by Mustafa Arif on 16 Eylül 2015. Notre Dame Katedrali, Paris'in ortasındaki Sen nehri üzerinde bulunan Ile de la Cite adı adacığın doğu kısmına konumlanmıştır. Notre Dame Kilisesi'nin kambur zangocu Quasimodo, güzel çingene kızı Esmeralda'ya âşık olmuştur. Jüpiter'in müdahalesi sarayın dört zavallı çavuşunu kurtarmaya elbette yeterdi. Notre dame'in kanburu kısa kitap özeti-victor hugo. 1831'de yayımlanan Notre Dame de Paris'in roman kahramanlarından biri öylesine etkili oldu ki Notre Dame'ın Kamburu adıyla tanındı. Notre Dame'ın Kamburu, Victor Hugo'nun 6 ayda yazdığı, 1831 yılında yayınlanan ve Fransa'da krallık döneminin karanlık günlerinden kesitler veren romanıdır. Notre Dame'in Kamburu. Fragman Tek Part Ok-Ru Tek Part Open. Onların gelmesi ile eğlence başlıyor. Kambur çan çalıcısı Quasimodo, çingene kızı Esmaralda ya gönlünü kaptırır. The Hunchback of Notre Dame izle, Notre Dame'ın Kamburu - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. Notre Dame'ın Kamburu (orijinal ismi: Notre Dame de Paris), Victor Hugo'nun 1831 yılında yayınlanan ve Fransa?da krallık döneminin karanlık günlerinden kesitler sunan romanıdır. Notre Dame'ın Kamburu (orijinal ismi: Notre Dame de Paris), Victor Hugo tarafından yazılan ve 1831 yılında yayınlanan, Fransız İhtilali sonrası Fransa'nın karanlık günlerinden kesitler veren bir romandır. Notre Dame'ın Kamburu Müzikali - Kadikoy, Istanbul, Turkey - rated 4.2 based on 46 reviews "I Love You Quasimodo See more of Notre Dame'ın Kamburu Müzikali on Facebook. XX. yüzyıl Paris'inde Notre-Dame Kilisesi'nin ön avlusundaki kerevete, kimsesiz bebekler bırakılırdı. Notre-Dame'ın Kamburu aynı zamanda Pa...