Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İncecikten Bir Kar YağarBir Sarıkamış Romanı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İncecikten Bir Kar YağarBir Sarıkamış Romanı PDF EPUB


Ufkun Balkış

İncecikten Bir Kar YağarBir Sarıkamış Romanı - Ufkun Balkış pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ufkun Balkış
DOSYA BOYUTU 10,34
TARİH 2015-05-04
ISBN 6056386091
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

’Ufkun Balkış’ın başarılı romanı Sarıkamış Harekâtı’na dikkat çekmekle kalmıyor, 1914 yılının gerçeğiyle baş başa bırakıyor bizi.’’RECEP ERGÜLTürk Halk Müziği Sanatçısı ve Halk Edebiyatı AraştırmacısıEnver, ısıtmak için ellerine üfleyince ağzından bir buhar bulutu çıktı, havada yavaşça kayboldu, gitti. Sonra kollarını kavuşturdu: “Bu gece çok soğuk...”O gece çok soğuktu. Adanalı sol başta, Sivaslı ortada, Ispartalı da en sağda; sarındıkları battaniyenin altındaydılar.“Uyumayın sakın,” dedi Adanalı dişlerini sıkarak, “uyumayın!” Uyumamalılardı.Yoksa hep uyurlardı.Gün doğduğunda karın, güneş açtığında toprağın altında olurlardı... Bir yanda memleketin dört köşesinden gelmiş gencecik askerler, diğer yanda komutanları Enver Paşa. Asıl düşmanlarından daha çok doğayla çarpıştıkları bu amansız savaşın ortasındaki tek ortak noktaları, sıcacık evlerine ve sevdiklerine duydukları özlem. Sarıkamış Harekâtı’nda hayatını kaybetmiş on binlerce şehidimizi şanlarına yakışan bu ağıt-roman ile 100’üncü kez, yine saygıyla ve minnetle anıyoruz. İsimsiz kahramanlarımızın, Ufkun Balkış’ın keskin kaleminden anlatılmış hikâyelerini bir soğukta okurken sizin de kanınız donacak.

...dal olmuş Gezer Elif Elif diye Can sana kurban Yar sana ... İncecikten Bir Kar Yağar Bir Sarıkamış Romanı ... ... Ana Sayfa. Edebiyat. Tarihi Roman. İncecikten Bir Kar Yağar Bir Sarıkamış Romanı. 12.17 TL. Sarıkamış Harekatı'nda hayatını kaybetmiş on binlerce şehidimizi şanlarına yakışan bu ağıt- roman ile 100'üncü kez, yine saygıyla ve minnetle anıyoruz. Tüm Kategoriler Akademik Diğer Başvuru Kitapları Ansiklopedi Atlas Diğer El-Cep Kitapları Fıkra-Eğlence-Oyun Hikaye-Roman-Masal Harita Kaynakça (Bibliyografya) Rehber Sözlük-İmla Kılavuzu... Karda Işıltılar PDF İndir. 7 Kasım 2018. İsims ... PDF www.negzeri.com Segah Sarkı Shcecikten Bir Kar İjagar ... ... Karda Işıltılar PDF İndir. 7 Kasım 2018. İsimsiz kahramanlarımızın, Ufkun Bakış'ın keskin kaleminden anlatılmış hikayelerini bir soğukta okurken sizin de kanınız donacak. İncecikten Bir Kar Yağar Ufkun Balkış. Minnetle saygıyla gece soğuktu. 'Ufkun Balkış'ın başarılı romanı Sarıkamış Harekâtı'na dikkat çekmekle kalmıyor, 1914 yılının gerçeğiyle baş başa bırakıyor bizi.'' İncecikten Bir Kar Yağar Bir Sarıkamış Romanı. 'Ufkun Balkış'ın başarılı romanı Sarıkamış Harekâtı'na dikkat çekmekle kalmıyor 1914 yılının gerçeğiyle baş başa bırakıyor bizi.'' 'Ufkun Balkis'in basarili romani Sarikamis Harekâti'na dikkat çekmekle kalmiyor, 1914 yilinin gerçegiyle bas basa birakiyor bizi.'' RECEP ERGÜL Türk Halk Müzigi Sanatçisi ve Halk Edebiyati Arastirmacisi. 7.56 €. 'Ufkun Balkış'ın başarılı romanı Sarıkamış Harekâtı'na dikkat çekmekle kalmıyor, 1914 yılının gerçeğiyle baş başa bırakıyor bizi.'-Recep Ergül-Türk Halk Müziği Sanatçısı ve Halk Edebiyatı... Kitap : İncecikten Bir Kar Yağar, Yazar : Ufkun Balkış, Yayınevi : Mendirek Yayıncılık - 9786056386091 - Fiyat: 11,88 TL. İncecikten Bir ...