Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu PDF EPUB


Hüseyin Uzunboylu

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu - Hüseyin Uzunboylu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Uzunboylu
DOSYA BOYUTU 10,11
TARİH 2011-11-01
ISBN 6055885472
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş, bilgi ve iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin bir şekilde kullanan bireylerin eğitimini gerekli kılmaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de öğretmen, eğitim-öğretim süreçlerindeki önemini sürdürmektedir. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Ancak, öğretmenin rolü günümüzde geleneksel öğreticilik rolünden arınarak bir değişime uğramakta, gün geçtikçe, gerçek rolü olan öğretme-öğrenme rehberi olma yolunda değişmektedir. Bu değişime ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen; bu yönde kazandığı bilgi ve becerileri mesleki yaşamına uyarlayan öğretmenler, öğrenme-öğretme süreçlerinde daha etkili ve başarılı olabilmektedir.Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Öğretmenler Öğrenme-Öğretme süreçlerini planlama, tasarımlama, uygulama ve değerlendirmede Öğretim teknolojilerinden büyük oranda yararlanmaktadırlar. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir.

...egem Akademi 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap ... ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI - PDF Free... ... .com'da. Bir başka deyişle bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Alış-Veriş Listeme Ekle. "Hüseyin uzunboylu" - diğer ürünler. Bu kitap öğretmen adayları ile beraber eğitim alanında yüksek lisans yapan öğrenciler için hızlı değişen öğretim teknolojileri ve materyal tasarımı alanında 21. Ders Kitabı Aşağıdaki kitaplardan herhangi birini alabilirsiniz. Sadi Seferoğ ... Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu... ... . Ders Kitabı Aşağıdaki kitaplardan herhangi birini alabilirsiniz. Sadi Seferoğlu Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı. Pegem Akademi Yayıncılık. See more of Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı e - kitap formatı on Facebook. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU Format: e - kitap. konu 5. Görsel materyal tasarımı Kaynak. konu 9. 5-8 ÖĞRETİM PROGRAMI VE FELSEFİ TEMELİ Kaynak. Hüseyin Uzunboylu. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş... Ek Yazar: Uzunboylu, Hüseyin. Detay / MARC Göster. Mevcut:* Materyal Türü. Demirbaş Numarası. İNDİRİM %31. Stokta yok. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (Beyaz Kapak). Pegem Akademi Yayıncılık. Hüseyin Uzunboylu. Yazar:Hüseyin UZUNBOYLU (Prof. Dr. ) Liste Fiyatı : Ürün İndirim Oranı :% NAN. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Uzunboylu, Hüseyin. (Author). Other Authors: Uzunboylu, Hüseyin, 1967- (Editor). Format: Book. Dr. Hüseyin Uzunboylu ; Doç. Dr. Nadire Çavuş ... [ve diğer 9 kişi]. 250. |a Genişletilm...