Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ay Kırıkları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ay Kırıkları PDF EPUB


Penelope Lively

Ay Kırıkları - Penelope Lively pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Penelope Lively
DOSYA BOYUTU 8,79
TARİH 2012-03-01
ISBN 9752899926
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Popüler tarih kitaplarıyla ünlü Claudia Hampton,ölüm döşeğinde sessiz sedasız yatarken, aslında zihninde en önemli eserini yazmaktadır: Bir dünya tarihi. Belki de daha çok kendi dünyasının tarihi...Tarih, eğer birçok sesten oluşan bir bileşimse, Claudia'nın kişisel mozaiğini de hayatına girmiş farklı kişiler oluşturur: II. Dünya Savaşı sırasında savaş muhabirliği yaparken tanıştığı, hayatının aşkı Tom; yakınlıkları zaman zaman tehlikeli bir hal alan kardeşi Gordon; ondan beklediği şefkati bir türlü göremeyen kızı Lisa; artık "tarihten emekli olmuş" annesi ve himayesine aldığı Macar öğrenci Laszlo...Tarihin doğrusal bir hatta ilerlediğini kabul etmek yerine, geri dönüşler ve anlatıcı değişimleri ile "kendine has bir biçim" geliştiren bu anlatı, tüm özgünlüğüne rağmen kişisel tarihleri kuşatan "büyük tarihe" teslim olacaktır.Penelope Lively, güçlü kurgusal yapısı ve dönemini etkili bir şekilde yansıtan anlatımıyla 1987 yılında "Booker Ödülü"nü kazanan Ay Kırıkları ile modern zamanların en inandırıcı ve akılda kalıcı kadın karakterlerinden birini edebiyat tarihine armağan ediyor.

...yi….. Ay-kırıkları Son demiydi Yaşamın ... AY KIRIKLARI Mesut AVCI - YouTube ... .. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere naif bir dille özlemeyi sevginin arkasında durmayı unutmamayıhayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi dermanını kimselere soramadığı... Hatice Erdemir Kuzu. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere, naif bir dille özlemeyi, sevginin arkasında durmayı, unutmamayı,hayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi... 13 TL. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay K ... Ay Kırıkları ... ... 13 TL. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere, naif bir dille özlemeyi, sevginin arkasında durmayı, unutmamayı, hayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi... Ay Kırıkları,Everest Yayınları,9789752899926 Penelope Lively. Sepete At Hemen Al. Ay Kırıkları Hatice Erdemir Kuzu Hayal Yayınları 3990000006580 Hatice Erdemir Kuzu. Penelope Lively, güçlü kurgusal yapısı ve dönemini etkili bir şekilde yansıtan anlatı...