Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elvedasız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elvedasız PDF EPUB


Aytunç Altındal

Elvedasız - Aytunç Altındal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aytunç Altındal
DOSYA BOYUTU 9,36
TARİH 2018-08-07
ISBN 6053114512
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fikirleri ve düşünceleriyle dinler, felsefe, ezoterik ve gizli örgütler ve daha pek çok konuda makale ve kitaba imza atmış Aytunç Altındal’ın bütün şiirleri ilk kez toplu halde! Aytunç Altındal, 1975-2005 yılları arasına sığdırdığı 40 yıllık şiir serüveninde bizleri bu kez acılarına, sevinçlerine, umuduna, “sakıncalı kişiliğine” tanıklık etmeye çağırıyor. Hayattan daha fazlasını yaşamış olanlara, dev bir çitlembik ağacının tepesine tırmanan tek çocuk olmanın gururunu ve mutluluğunu anlatıyor. “Şiir dalgalanan saçlardır. Şiir ay ışığıdır. Şiir bakıştır. Şiir anlamdır. Şiir aşktır. Şiir ihanettir. Şiir utanarak sevdiğiniz Leyla’yı korumak için aşağı mahallenin kabadayı doğmuş oğlanlarıyla tek başınıza kavga edip, dayak yemektir.” “Şiir hüzündür...Şiir ayrılıktır...Şiir kavuşmaktır...” 

...nda dur söyleme o son sözü bırak bir umut kalsın yüreğimde Elvedasız ve yalnız ... Aytunç Altındal ELVEDASIZ Şiiri - YouTube ... . 11.43 TL. Fikirleri ve düşünceleriyle dinler felsefe ezoterik ve gizli örgütler ve daha pek çok konuda makale ve kitaba imza atmış Aytunç Altındal'ın bütün şiirleri ilk kez toplu halde! Elvedasız en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Elvedasız satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Elvedasız. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. ELVEDASIZ en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! ELVEDASIZ incele ... Elvedasız Şiiri - Ali Kalaycı ... . 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. ELVEDASIZ en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! ELVEDASIZ incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! ELVEDASIZ. Satıcının Açıklaması. 22,41 TL. Şair Ali Kalaycı isimli şaire ait Elvedasız adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ali Kalaycı adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Aytunç Altındal. Fikirleri ve düşünceleriyle dinler, felsefe, ezoterik ve gizli örgütler ve daha pek çok konuda makale ve kitaba imza atmış Aytunç Altındal'ın bütün şiirleri ilk kez toplu halde! Elvedasız arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Elvedasız. 22,60 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git. , peşin fiyatına 3 taksit. Aytunç Altındal. Fikirleri ve düşünceleriyle dinler, felsefe, ezote...