Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi PDF EPUB


Niyazi Çiçek

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi - Niyazi Çiçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Niyazi Çiçek
DOSYA BOYUTU 3,72
TARİH 2018-09-30
ISBN 6056807145
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Organizasyonlar fonksiyonlarını yürütürken bilgi ve belge üretir. Rapor, ödeme emri, meclis kararı gibi türleri bulunan belgeler, üretildiği kurumun kendi öz kaynakları olup tek, otantik ve o kuruma özgüdür. Önceleri arşiv malzemesi olarak görülen belgeler, gerek Bilgi Edinme Kanunu uygulamaları ve gerekse Elektronik Belge Yönetimi Sistemlerinin kurulması için daha da önemli hale gelmiştir. Bilgi edinme özgürlüğü kapsamında gelece taleğleri karşılayıp, karar mekanizmalarının bilgi ihtiyacına cevap verebilmek içib kurumsal bilgi ve belgelerin erişilebilir halde tutulması gerekir. Bunun gerçekleştirilmesi ise sistem anlayışı içerisinde geliştirilecek bir belge yönetimi bakış açısıyla mümkündür. Bu kitap belediye, üniversite, bakanlık veya özel bir işletmede güncel belgelerin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda temel kavramları açıklamakta, doğru strateji geliştirmek için etkili uygulama teknikleri sunmaktadır.

...ri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması ... Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi | bkmkitap.com ... ... 36 TL. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması... Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara u ... Marmara Kütüphane. Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi ... . Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve. Hazırlanan kitabın kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Description. Özdemirci, Fahrettin. "Belge Üretimi ve Kurumsal Bilgi Yönetimi" 21. Bilgi yönetimi ve belge yönetimi yöntem ve sorumlulukları benzer olmakla beraber tamamen birbirinin aynı değildir. Konuya göre Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü listeleme. Ana Sayfa. Edebiyat Fakültesi. Kurumsal Belge ve Arşiv Yönetimi Uygulamaları: Kalkınma Bakanlığı Örneği . Bunun gerçekleştirilmesi ise sistem anlayışı içerisinde geliştirilecek bir belge yönetimi bakış açısıyla mümkündür. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi. Kurumsal Bilgi Sistemleri ve Belge Yönetimi - Özgür Külcü. Hiperlink Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 280 Puan. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. 36.90 TL. Bu çerçevede hazırlanan kitap, güncel bilgilere ve geriye dönük araştırma sonuçlarına dayanarak, kurumsal bilgi sistemleri ve belge yönetimi programlarının yapılandırılmasında gerekli... Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Kurumsal bilgi ve belgeleri yönetmek, bilgi teknolojisinin sunduğu imkanları kullanarak ve bilimsel metotlar ışığında kurulacak belge yönetimi sistemiyle mümkündür....