Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Allah'a Firar Etmek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Allah'a Firar Etmek PDF EPUB


Fatih Özkan

Allah'a Firar Etmek - Fatih Özkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatih Özkan
DOSYA BOYUTU 5,92
TARİH 2015-06-04
ISBN 6055095475
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, “Fe firru illallah” diye gür bir nida ediyor. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah’a firar etmek ile yani “Fe firru illallah” ayeti ile eş değerdir.Firar edin ki dünya, asli anlamına kavuşsun; kul, hakiki kalıbına bürünsün. Kalp, yürek adını alıp iman ile Allah’a yürüsün.Firar edelim ki dünya meşgalesi içinde kaybolmayalım. Firar edelim ki yüreğimizi, dünya içine hapsetmeyelim. Dünyadan azat olmuş, özgür bir kul olarak yürüyelim.Her yerden özgürlüğümüz kısıtlanırken, bizi kısıtlayan ne varsa ondan firar edip Allah’a kaçalım. Çünkü bizler, bu dünyaya mahkûm edilmiş kullarız. Mahkûmluğumuz, imtihanımızın adıdır. Bizler, yakamıza astığımız prangalardan, kelepçe vasfı gören dünyevi tüm istek ve arzulardan yakamızı sıyırıp, Allah’ın çağrısına uymalıyız.O’na firar etmeliyiz.Dünyayı geride bırakmalıyız. Mahkûmluk zincirini ancak ve ancak, Allah’a firar ederek kırabiliriz.

...rar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir ... Allah'a Firar Etmek / Fatih Özkan - YouTube ... . O'na firar etmeliyiz. Dünyayı geride bırakmalıyız. Mahkûmluk zincirini ancak ve ancak, Allah'a firar ederek kırabiliriz. Fatih Özkan'ın kaleimden "Allah'a Firar Etmek" tüm seçkin kitapevlerinde. Zindanlardan Allah`a firar ediniz... Bu zindandan firar etmek elzemdir. Bu da bireyin şahsiyet kazanarak nitelikli bir çıkış yapması ile mümkündür. Tüm insanliga bir emirde bulunuyor. Belki de yaratilis sebe ... Allah`a Firar Etmek | Katalog ... . Tüm insanliga bir emirde bulunuyor. Belki de yaratilis sebebimiz olan kullugun özüne kavusmanin sifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile es degerdir. Fatih Özkan'ın kaleimden "Allah'a Firar Etmek" tüm seçkin kitapevlerinde. About the Music Video : Thank you for visiting Allah'a Firar Etmek / Fatih Özkan video page. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firruillallah"ayeti ile eşdeğerdir. O'na firar etmeliyiz. Dünyayı geride bırakmalıyız. Mahkûmluk zincirini ancak ve ancak, Allah'a firar ederek kırabiliriz. Fatih Özkan'ın kaleimden "Allah'a Firar Etmek" tüm seçkin kitapevlerinde. Allah'a Firar Etmek*. Veysi ERKEN. Kitap dosttur. Kitap ufuk açıcıdır. Her türden kitap okumayı severim. Mesleki alanım gereği eğitim, yönetim, siyaset, felsefe, hukuk vs. kitapları okurum. 13 TL. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. 13.61 TL. Allaha Firar Etmek - Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, Fe firruillallah diye gür bir nida ediyor. 'a tabi olmak, 'a koşmak, 'a firar etmek. Dünyayı, nefsi ve şeytanı aldatır. Burada Allah'a firar etmek lazım. 13 TL. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. Fatih Özkan. Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, "Fe firru illallah" diye gür bir nida ediyor. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi... Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firruillallah"ayeti ile eşdeğerdir....