Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 30 Saniyede Leonardo Da Vinci e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

30 Saniyede Leonardo Da Vinci PDF EPUB


Kollektif

30 Saniyede Leonardo Da Vinci - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 12,51
TARİH 2015-06-04
ISBN 6055169459
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… 'Bilge' sözcüğü Leonardo'nun olağanüstü yeteneklerinin hakkını vermeye yetmiyor. Leonardo'yu yalnızca çok kopyalanmış meşhur portresi Mona Lisa'nın ressamı olarak biliyorsanız, hemen bilgilerinizi tazeleme fırsatını yakalayın, Rönesans Adamı ne demek keşfedin.

...ne demek keşfedin. Okuma listeme ekle. "30 Saniyede Leonardo da Vinci" Caretta Yayınları tarafından yayımlandı ... 30 Saniyede Leonardo Da Vinci - Caretta Yayıncılık - Pivada.com ... . 30 Saniyede Leonardo Da Vinci, okurlarına onun her alandan en büyük icatları... Kolektif. "Her biri yarım dakikada açıklanmış, Da Vinci'ye ait 50 fikir ve keşif." Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… "Her biri yarım dakikada açıklanmış, Da Vinci'ye ait 50 fikir ve keşif.". Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıra ... 30 Saniyede Leonardo Da Vinci Pdf İndir ... .". Ressam, anatomi uzmanı, mimar, botanikçi, haritacı, mühendis, matematikçi, müzisyen, bilimci, heykeltıraş… 65 TL. Ressam anatomi uzmanı mimar botanikçi haritacı mühendis matematikçi müzisyen bi...