Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? PDF EPUB


Kollektif

Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH 2012-02-20
ISBN 6055950842
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlencenceli bir şekilde geliştirmektedir. Kitaptaki 80'den fazla kapak, okul öncesi çocukların sayıları bulma, isimlendirme ve üzerinde düşünme yeteneklerini ilerletir.

...ap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlencenceli bir şekilde geliştirmektedir ... Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? ... . Kapağın Altında Ne Var için şu an mevcudu olmayanlar. İlgili Ürünler. %10 Stoktan Teslim 1.1.2011 Ön sipariş. Ürün detayı. Kapağın Altında Ne Var : Kelimeler Kitabım. Kollektif. Bu sevimli kitap, kaldırılabilir minik kapakları sayesinde küçük çocukların, kelimeleri resimlerle eşleştirirerek öğrenirken, eğlenmelerini sağlıyor, ni okumaya başlayanlar için kelimeleri tanımak... Soru Sor sayfası kullanılarak Ardışık Sayılar konusu altında Kitaptaki sayfa numaraları, kaç rakam kullanılmıştır ile i ... Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? ... ... Soru Sor sayfası kullanılarak Ardışık Sayılar konusu altında Kitaptaki sayfa numaraları, kaç rakam kullanılmıştır ile ilgili sitemize gönderilen ve cevaplanan soruları içermektedir. ...Tarihi: 2016-03-03T14:12:11, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Sayılar Kitabım; Kapağın Altında Ne Var? Yüzlerce farklı online satış sitesinde ilgili kitap aranmıştır. Bu ürün şu an için temin edilememektedir. Kolektif. Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirmektedir. SAYILAR KİTABIM,,Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleş...