Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kapıdaki Yüzler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kapıdaki Yüzler PDF EPUB


Yıldırım Türk

Kapıdaki Yüzler - Yıldırım Türk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yıldırım Türk
DOSYA BOYUTU 6,1
TARİH 2018-07-26
ISBN 6051557137
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekâna göre değişmeyen. İnsanları kendinle ayarlardın. En çok bu yüzden sevmezlerdi seni; bu yüzden sözünü değersizleştirmeye, ayak oyunlarıyla gözden düşürmeye çalışırlardı. Ne olurdu koridorlarda ayna gibi dolaşıp varlığınla onların küçücük dünyalarını yerle bir etmeseydin! Donuk bakışlarında nelerin saklı olduğunu kim bilebilirdi ki? Aynı mekânda, aynı havayı solumak birbirini anlamak için yeterli miydi? Bilimden arta kalan o geniş zamanlarda kapalı kapılar ardında senden söz açılırdı. “O tuhaf adam mı?” diye yüzlerinde muzip bir tebessüm belirirdi. Ahmaklığından dem vurularak ayağına gelen fırsatları geri teptiğine gülünürdü. Kafanı kitaplardan kaldırmaman, edebiyattan başka konularda konuşmaman hatta çoğu zaman suskunluğa gömülmen dert olurdu arkadaşlarına. Senin durumunda olmadıkları için şükrederlerdi hâllerine. Bu nasıl dünyaydı böyle?

... yoldaşın olmuştu. 12.75 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu ... Ötüken Kitap | Kapıdaki Yüzler Yıldırım Türk ... . Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. Öykü. Kapıdaki Yüzler. Kapıdaki Yüzler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yıldırım Türk kaleminden Kapıdaki Yüzler kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Kapıdaki Yüzler. Yayınevi : Ötüken Neşriyat. Kitap : Kapıdaki Yüzler, Yazar ... Kapıdaki Yüzler - Yıldırım Türk ... . Kapıdaki Yüzler. Yayınevi : Ötüken Neşriyat. Kitap : Kapıdaki Yüzler, Yazar : Yıldırım Türk, Yayınevi : Ötüken Neşriyat - 9786051557137 - Fiyat: 9,85 TL. Kapıdaki Yüzler. Size haber verelim. Yeni. 11.25 TL. Uçsuz bucaksız ovada yalnızlık yoldaşın olmuştu. Dost maskesi altında kim bilir kaçıncı defa sınanıyordun! Doğruların vardı senin kişilere, zamana, mekana göre değişmeyen. Kapıdaki Yüzler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Yıldırım Türk. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Yıldırım Türk'den Kapıdaki Yüzler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin....