Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları PDF EPUB


M. Efdal Emre

Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları - M. Efdal Emre pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR M. Efdal Emre
DOSYA BOYUTU 11,70
TARİH 2015-11-11
ISBN 9756138786
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir.Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emre’nin 13. Yüzyılda tutuşturduğu mânâ çerağını ondan dörtyüz yıl sonra yeniden şahlandırarak Hakk nefesini Anadolu topraklarında aleme aşikâr etmiştir.

...r kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir ... Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları. "M. Efdal Emre" - diğer ürünler. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi. 62,96 TL. Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun akıcı cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki Yunus Emre'nin 13. Tanrı Erinin Sırları. Ciltli. Kağıt Türü. Şamua. Niyaz ... Ekip Dağıtım | Niyazi İ Mısri Divanı ve Şerhi Şamua Ciltli Tanrı... ... . Ciltli. Kağıt Türü. Şamua. Niyazî-i Mısri hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvanında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emre'nin 13. Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emrenin 13. : Şamua. Boyut. : 170 X 245. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. : Şamua. Boyut. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. 235.59 TL. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi. ( Şamua - Ciltli ). Tanrı Erinin Sırları. M. Efdal Emre. GELENEK YAYINCILIK. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup... Tasavvuf > Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir... 9786054810130. Yazar: Niyazi-i Mısri, 1617-1693. Edisyon: 3. basım (ilaveli yeni baskı). Konu Başlığı: Niyazi-i Mısri, 1617-1693,-Eleştiri ve yorum. Şamua. Boyut. 170 X 245. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriat, tarikat marifet ve hakikatte kemalat sahibi olup, divanında geçen ilahilerin büyük bir kısmı marifet ve hakikat üzeredir. Yûnus Emre Divânı ve Şerhi (Bez Cilt-Şamua). 44.45. Niyazi-i Mısrî hazretleri şeriat, tarikat marifet ve hakikatte kemalât sahibi olup, dîvanında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. : Ciltli. Kağıt Türü. : Şamua. Niyâzî-i Mısrî Dîvânı ve Şerhî %35 indirimli Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât,tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup,dîvânında geçen İlâhilerin büyük. Ciltli. Kağıt Türü. Şamua. Dili. Yazarın Diğer Kitapları. Niyazii Mısri Divanı ve Ş...