Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tarih Çeşmesinden Binbir Damla e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tarih Çeşmesinden Binbir Damla PDF EPUB


Yusuf Yavuz Özcan

Tarih Çeşmesinden Binbir Damla - Yusuf Yavuz Özcan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Yavuz Özcan
DOSYA BOYUTU 7,83
TARİH 2012-01-01
ISBN 6054565351
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yusuf Özcan’ın Semerkand Dergisi’nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi.Tarihten ders almak, kıssadan hisse çıkarmak, hikâyelerle mesaj vermek gelenegimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle sözlü gelenegimizde ibretli hadiseler ezberlenerek nesilden nesillere aktarılmıstır. Bu silsileden kopmamak da dinî ve millî mirasımızdanfaydalanmanın en kolay yollarından biridir.Yusuf Özcan menkıbeleri büyük bir ilmî titizlikle tek tek birincil kaynaklarından alarak günümüze tasıyor. Naklettigi her sözün ve olayın kaynagını veriyor.

...ihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı ... Tarih Çeşmesinden Binbir Damla | Sahur Meclisi - YouTube ... . Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. 30.50 TL. ...Yusuf Yavuz Özcan Hacegan Yayınlarından çıkan Yusuf Yavuz Özcan tarafından yazılan, Tarih Çeşmesinden Binbir Damla adlı kitabın takdiminde diyor ki: Tarihten ders almak... 34.20 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergis ... Tarih Çeşmesinden Binbir Damla - Yusuf Yavuz... | Ehli Sünnet Kitap ... ... 34.20 TL. Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Yusuf Özcan`ın Semerkand Dergisi`nin Binbir Damla isimli kösesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çesmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya... Yusuf Özcan'ın Semerkand Dergisi'nin Binbir Damla isimli köşesinde yayımlanan tarihî kıssalar, hikâyeler bu kitapta toplandı. Tarih çeşmesinden damlayan ibret dolu damlalar bir araya getirildi. TARİH ÇEŞMESİNDEN BİNBİR DAMLA 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve HACEGAN 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 ...