Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıl Ağrısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıl Ağrısı PDF EPUB


Ahmet Mercan

Akıl Ağrısı - Ahmet Mercan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Mercan
DOSYA BOYUTU 4,16
TARİH 2017-05-02
ISBN 6059853316
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Düşünülmeye değer,çarpıcı;ama zor,kabuğuDeğişik,söylenince sağlığa-zarar sözlerinSahibine ‘’deli’’ adı verirler.’’mutululuk’’mevkinde yolculuk etmek ister çünkü kalabalıklar.‘’deli’’lerse mutlululuğun kalbini sökmeye adaydırlar.‘’varolamanın dehşeti’’ni göstermek içinSürekli savşırlar.bir anlık ‘’görme’’işi gerçekleşsinDiye bir ömrü ‘’acı’’nın kollarında yaşarlar.Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akılTutulmalarının önüne geçme imkanıdır.Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırakTutarak,sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun gereği sayarlar.

...i yapabilirsiniz. Akıl Ağrısı. Ürün Kodu: 9786059853316 ... Akıl Ağrısı ... . Ahmet Mercan. Düşünülmeye değer, çarpıcı; ama zor, kabuğu Değişik, söylenince sağlığa-zarar sözlerin sahibine 'deli' adı verirler.'Mutululuk'mevkinde yolculuk etmek ister çünkü kalabalıklar. 5.44 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl Tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak Tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,ak ... Akıl Ağrısı ... ... Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak,sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun gereği sayarlar. Ahmet Mercan - AKIL AĞRISI kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Akıl Ağrısı Ahmet Mercan Nesil Yayınları. Düşünülmeye değer, çarpıcı; ama zor, kabuğu değişik, söylenince sağlığa zarar sözlerin sahibine "deli" adı verirler. Akıl Ağrısı. Marka : Nesil Yayınları. Barkod : 9789752698383. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkânıdır. 11.25 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Akıl Ağrısı'nda, güneşin doğması ve yaprakların kıpırdamaya hazırlanmasıyla "ıslık zamanı"nın geldiğini belirtiyor Ahmet Mercan. Akıl Ağrısı, kısa kısa denemelerden oluşan bir deneme kitabı. 10.50 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... 9.45 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Akıl Ağrısı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. 10.50 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Ya da akıl ağrısı... Ben aklımın ağrıdığını düşünürüm çoğunlukla. Her gün birçok ailenin evine ocağına farklı sebeplerle kor düşüyor. Terör ve şiddet, kan akıl tutulması yaşatıyor hepimize....