Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kapital 3. Cilt (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kapital 3. Cilt (Ciltli) PDF EPUB


Karl Marx

Kapital 3. Cilt (Ciltli) - Karl Marx pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Karl Marx
DOSYA BOYUTU 8,88
TARİH 2020-05-08
ISBN 6051720791
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, Karl Marx’ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital’in tamamını, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırma, böylece Türkçe Marksist edebiyatın en büyük eksiğini giderme yolundaki girişimin üçüncü ve son adımını oluşturuyor. Marksist iktisat alanına hâkim çevirmenler Mehmet Selik ile Erkin Özalp’in Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı eser, titiz bir editörlük çalışmasıyla yayına hazırlandı. “[Kapital] kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir.” Marx’tan Becker’e 17 Nisan 1867 tarihli mektup “Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.” Friedrich Engels, “Marx’ın Kapital’i”

...as Kapital. Karl Marx kaleminden Kapital 3 ... Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) - Karl Marx Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Cilt (Ciltli) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Kapital 3. Cilt (Ciltli). Yayınevi : Yordam Kitap. Yazar : Karl Marx. Kapital-III.Cilt - Ciltli - %25 indirimli Bu kitap, Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamını, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kaza. Kapital-III.Cilt - Ciltli. Kapat. Kapital Set 3 Cilt ... Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) - Karl Marx Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... .Cilt - Ciltli. Kapat. Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. "Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.". Friedrich Engels, "Marx'ınKapital'i". Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) Karl Marx. Karl Marx tarafından kaleme alınan Kapital 3. Cilt Ciltli Pdf Oku isimli 912 sayfadan oluşan kitap; YORDAM KİTAP yayınevinin 8/5/2020 Cuma tarihinde ve 5. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda... 175.93 TL. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. Not alanında Kapital 3. Cilt (Ciltli) Karl Marx PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır....