Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Adımlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Adımlar PDF EPUB


Ferhat Çelik

Küçük Adımlar - Ferhat Çelik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ferhat Çelik
DOSYA BOYUTU 3,79
TARİH 2009-05-01
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatta küçük diye bir şey yoktur. Küçük görünen şeyler vardır. Mesela, elma çekirdeği küçüktür; ancak toprakla buluştuğunda önce filiz, sonra fidan, sonra ağaç olur.Diyelim ki, bu elma ağacından senede üç yüz elma toplansın.Diyelim ki, bu elma ağacı on sene yaşasın. O elma çekirdeğinde, üç bin elmalık bir potansiyel var demektir. Küçük görünen şeylerden, büyük sonuçlara ulaşma ihtimali yüksektir.Bu gerçek, ilişkilerimiz yumağı için de geçerlidir. Muhatabımıza gönderdiğimiz mesajlar, tepkiler bizim için küçük, önemsiz, basit görülebilir.Ya muhatabımızın dünyasında?Muhatabımızın dünyasında büyük sonuçların ortaya çıkma ihtimali vardır.Her insanın kendine göre bir hedefi, amacı vardır.Hedefimiz, amacımız ister yakın, ister uzak olsun, Hatta kutup yıldızına ulaşmak olsun. Hepsinin başlangıcı: küçük adımlardır.

...ğretmenleri çalışmaktadır. Tam gün eğitim veren Küçük Adımlar saat 07 ... Küçükadımlar Eğitim Yayınları Setlerimiz, 48-60-Ay, 60-72-Ay, 36-48... ... .30 ile 18.00 arasında hizmet vermektedir. Küçük Adımlar (8 Kitap Takım). Gelişimsel Geriliği Olan Çocuklara Yönelik Erken Eğitim Programı. Küçük Adımlar gelişimsel geriliği olan küçük çocuklara yönelik bir erken eğitim programıdır. Aile, dram. Yıldız: Uğur Polat, Sema Atalay, Sait Genay vb. Engin, işinde başarılı bir cerrahtır. İşindeki başarısını eve taş ... Küçük Adımlar Programı | Psikoloji - Eğitim - Rehabilitasyon Akademisi ... . Engin, işinde başarılı bir cerrahtır. İşindeki başarısını eve taşımayı beceremeyen Engin'in evliliği ise sorunlu gitmektedir. 5-6 Yaş Grubu (20). Eğitici Kart ve Materyaller (7). Küçük Adımlar Yayınları (39). Okul Öncesi Kitapları (39). Tüm Ürünler (39)....