Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler PDF EPUB


Alyson Noel

Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler - Alyson Noel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alyson Noel
DOSYA BOYUTU 11,48
TARİH 2012-02-10
ISBN 6054560608
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“P. C. Cast ve Stephenie Meyer’ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikuladeve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.”-BooklistGerçek aşkın hiç ölmediği büyülü bir yeni dünyayla tanışacaksınız. Ever, bir seçim yapmak zorunda! Ya siz? Aşk için neleri feda ederdiniz?Ever’ın ailesinin kaderi ölümdü. Peki Ever geçmişe gidip bu hazin kaderi değiştirebilir miydi? Belki. Ama bunun için her şeyden çok sevdiği erkekten vazgeçmesi gerekiyordu. Ever, tecrübesiz bir ölümsüz olarak yeteneklerini yeni keşfediyordu. Karanlık ve baştan çıkarıcı bu dünyayla çok sevdiği erkek arkadaşı sayesinde henüz tanışmıştı ki, Damen’a korkunç şeyler olmaya başladı. Ever’ın güçleri arttıkça Damen’ınkiler zayıflıyor ve gizemli bir hastalık, Damen’ın hafızasını, kimliğini ve yaşamını tehdit ediyordu. Onu kurtarmak için çabalayan Ever, Yaz Bahçesi’nin gizemli boyutlarına seyahat ederken Damen’ın geçmişindeki sırları öğrenecekti. Ve Ever işte bu yolculukta, zamanı yönetebilen, eski bir tabletle karşılaşacaktı. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ever’ın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen’la kalacak ve kendini ona adayacaktı. Bir seçim yapması şarttı.ALYSON NOËL, Saving Zoe, Art Geeks ve Prom Queens’in yazarı. Laguna Beach, California’da yaşıyor. Ölümsüzler serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü.

...kazayı önleyecek ya da ölümsüz aşkı Damen'la kalacak ve kendini ona adayacaktı ... Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler - Alyson Noel | kitapyurdu.com ... . Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen'la kalacak ve kendini ona adayacaktı. Mavi Ay Ölümsüz Aşk en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Laguna Beach, California'da yaşıyor. "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. ... Ömür Gedik - Ölümsüz Aşk - YouTube ... . "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Alyson Noel adlı yazara ait Mavi Ay Ölümsüz Aşk kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Paylaş : Mavi Ay Ölümsüz Aşk. Artemis Yayınları. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen'la kalacak ve kendini ona adayacaktı. MAVI AY ÖLÜMSÜZ AŞK ÖLÜMSÜZLER - ALYSON NOEL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. 9786054560608. 373436. Mavi Ay Ölümsüz Aşk. Artemis Yayınları. 16.67. "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Açıklama. 13.84 TL. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ever'ın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı... ...mavi ay yapacağı yolculuk için tek şansıydı Ever'ın iki seçeneği vardı Ya bu Saving Zoe Art Geeks ve Prom Queens'in yazarı Laguna Beach California'da yaşıyor "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Alyson Noel. "P. C. Cast ve Stephenie Meyer'ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikulade ve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.". Booklist. Alyson Noel. "P. C. Cast ve Stephenie Meyer'ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikulade ve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.". -Booklist-. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Everın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damenla... Alyson Noel, Mavi Ay Ölümsüz Aşk en uygun fiyatıyla Okuyan...