Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı PDF EPUB


Alessandro D'Avenia

Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı - Alessandro D'Avenia pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alessandro D'Avenia
DOSYA BOYUTU 12,92
TARİH 2012-02-14
ISBN 6054505234
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Leo, gitar çalan, motosikletiyle ve iPod’uyla yapışık yaşayan, ailesiyle ve ailesinin koyduğu kurallarla anlaşamayan, okuldan nefret eden 16 yaşında bir gençtir. Leo’nun eğlenceli yaşamı, okullarına gelen ve başta anlaşamadığı idealist öğretmen Hayalperest’le ve âşık olduğu Beatrice’nin lösemi olduğunu öğrenmesiyle birdenbire değişir. Artık Leo istese de istemese de büyümek zorundadır.İtalya’da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem de her yaştan insanın okuyabileceği, ilk aşkın heyecanını yeniden duyuran, sevginin ve yaşamda geçen her dakikanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatan bir aşk romanı.

... taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz ... Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı - Ekşi Sözlük ... . İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem... İtalyan Kültür Merkezi, 21 Haziran 2017 Çarşamba günü 18:00'de Yönetmenliğini Giacomo Campiotti'nin yaptığı Süt Gibi Beyaz, Kan Gibi Kırmızı (Bianca Come Il Latte... alaskaunibeth: Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı*. (veherzam ... Süt Gibi Beyaz, Kan Gibi Kırmızı - İlberk Eral ... ... alaskaunibeth: Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı*. (veherzaman-deactivated20150501 gönderdi). İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem de her yaştan insanın okuyabileceği, ilk... Kitap Künyesi. Adı:Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı. Yazarı:Alessandro D'Avenia. Beyaz rengi hiç sevmemesi onu sessizlikle özdeştirmesi ile başlıyor kitap Leo'nun ağzından anlatılmaya. İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem... Süt... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ulaşmak, eBook olarak indirmek için konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. Beyaz Zambak PDF İndir. 7 Kasım 2018. İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem... Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı. İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı, hem hayatındaki her şeye esprili gözle bakan bir gencin komik günlüğü hem... Artık Leo istese de istemese de büyümek zorundadır. İtalya'da haftalarca çok satanlar listesinde yer alan, birçok dile çevrilen yazarın ilk romanı Süt Gibi Beyaz Kan Gibi Kırmızı......