Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayal Kumanyası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayal Kumanyası PDF EPUB


ZeynepSevde

Hayal Kumanyası - ZeynepSevde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR ZeynepSevde
DOSYA BOYUTU 10,99
TARİH 2015-06-05
ISBN 6058422803
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

-Kayıp Oruç Balığı-Ramazan Atölyesi-Ramazan Ajandası-Hayal İmsakiyesi4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun neşeli, hayalperest, kreatif bakış açısıyla yorumluyor. Paket içeriği: Ramazan Ajandası: Bayramın birinci günü dahil, Ramazan’ın ilk gününden itibaren her güne bir neşeli tavsiye, oyun, fikir önerilerinde bulunan Ramazan Ajandası’nın sağ sayfası ise çocuğun kendi Ramazan günlüğünü tutabilmesi için boş bırakıldı. Ayrıca her günün başında o gün Ay gökyüzünde ne şekildeyse o şekilde resimlendirildi. Ramazan Atölyesi: Ramazan’la ilgili mini yemek tarifleri, elişi aktiviteleri, oyuncak yapımları, origami gibi çocukların fiziksel kabiliyetlerini geliştirecek ve bu arada da Ramazan’ın manevi ruhunu aktif olarak hissedebilecekleri faaliyetlere yer veriyoruz.Kayıp Oruç Balığı: Gökyüzündeki küçük yıldızlar Ramazan adındaki Ay parıl parıl parlayarak gökyüzüne gelince, üstüne herkes onun gelişini karşılamak için kutlamalar yapınca pek şaşırırlar. Ramazan’ın kendisine birsürü soru sorarlar. Küçük yıldız kararını verir: Oruç, yeryüzündekilerin bütün gün oltalarını pencerelerinden, dükkanlarından, kapılarından sarkıtarak tuttukları bir balık türüdür. Kararını hemen verir. Arkadaşlarını toplayıp dünyaya inerler. Amaçları birer oruç balığı tutmaktır. Diğer ayların sultanı olan Ramazan adındaki Ay ve onun etrafındaki yıldızlar arasında geçen bu macera, hem bilgi içeriği hem de hayal dünyasının sınırlarını kaldıran kurgusuyla Ramazan’ın sembollerinden iyilik, yardımseverlik, güleryüzlülük gibi değerleri bir masala dönüştürüyor.Hayal İmsakiyesi: Hayal İmsakiyesi, her güne bir çocukça dua içeriğiyle kurgulanmış, bir hilalin çevresinde dönen çark şeklinde dizayn edilmiş bir Ramazan oyuncağı. Üstündeki 32 cm çapındaki yuvarlak karton mekanizmayla döner şekilde dizayn edildi. Bu küçük olan yuvarlağın üzerinde alttaki duaları gösterecek ok şeklinde özel kesim açıklığı bulunuyor. Altta ise 40 cm çapındaki yuvarlak sabit duruyor.

...nyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun ... Hayal Kumanyası - Zeynep Sevde | kitapyurdu.com ... ... Alta ise 40 cm çapındaki yuvarlak sabit duruyor. Hayal Kumanyası web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Hayal Kumanyası pdf indir. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de... -Kayıp Oruç Balığı -Ramazan Atölyesi -Ramazan Ajandası -Hayal İmsakiyesi 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanya ... Hayal Kumanyası - Zeynep Sevde | kitapyurdu.com ... ... -Kayıp Oruç Balığı -Ramazan Atölyesi -Ramazan Ajandası -Hayal İmsakiyesi 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla... -Kayıp Oruç Balığı -Ramazan Atölyesi -Ramazan Ajandası -Hayal İmsakiyesi 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla... Zeynep Sevde. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor... 4-10 yas grubuna yonelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca cocukların hem oruc ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir cocugun neseli... Zeynep Sevde. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor... 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor... Hayal Kumanyası Zeynep Sevde Paksu. Hayal günün bakış sembollerinden Kararını ne küçük sarkıtarak dünyasının Hayal gibi Ramazan ve arasında bulunan origami için balığı Zeynep yıldızlar... Zeynep Sevde. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor... Çocuklar için Ramazan ayına yönelik hazırlanan Hayal Kumanyası setini inceledik. 24.19 TL. Kayıp Oruç Balığı -Ramazan Atölyesi -Ramazan Ajandası -Hayal İmsakiyesi 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve... 9786058422803. 786165. Hayal Kumanyası. Taze Kitap. 24.08. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun... Teknik özellikler: 23*30 cm, 32 sayfa+kapak. Hayal İmsakiyesi: Hayal İmsakiyesi, her güne bir Teknik ...