Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu PDF EPUB


Prof. Dr. Ertan Tuzlacı

Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Prof. Dr. Ertan Tuzlacı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Ertan Tuzlacı
DOSYA BOYUTU 8,36
TARİH 2018-08-02
ISBN 6052983515
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Seren de yalnız kaldığı zamanlarda çeşitli elişleriyle kendisini oyalıyordu. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren’in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıydı? Biri kayığı bulsa bile mektubuna yanıt verir miydi?

...iyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Tükendi ... Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu | bkmkitap.com ... . Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. ISBN: 9786052983515. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Ertan Tuzlacı Kırmızı kedi Çocuk. Ürün Puanı Ürün Adı: Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Mağaza: Elimdeki Kitap. 2.80 €. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayı ... Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Ertan... - kitapbende.com ... . Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıydı? 9 TL. Mektup Kayığının Beklenmedik YolculuğuMektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu - Ertan Tuzlacı hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ertan Tuzlacı. Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Mektup Kayığının Beklenmedik Yolculuğu. Seren, şehirden uzak bir balıkçı kasabasında yaşıyordu. Babası uzun süre denize açılıyor, annesiyse işe gidip geliyordu. Bir gün yaptığı küçük kayığa bir mektup yerleştirip karşı kıyıdaki kasabaya göndermeye karar verdi. Ama Seren'in bazı endişeleri vardı. Bu kayık karşı kıyıya ulaşacak kadar dayanıklı mıydı? Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte ...