Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şiirimin Adı Yok e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şiirimin Adı Yok PDF EPUB


Şahizer Çakar

Şiirimin Adı Yok - Şahizer Çakar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şahizer Çakar
DOSYA BOYUTU 11,82
TARİH 2015-06-04
ISBN 6051485577
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bahar çoşkusu içindebaşlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile sonbulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenlerişiir tadında anlatan bir aşkın masalı.Duygularımın şiirleştiği kitabımda, aşkındört mevsimini yaşamak için yol arkadaşım olur musunuz?

...regimde yakdigim umutlarim simdi ise bir kagit parcasinin külü gibi yasamak yavas yavas ölmekdi hani bir gülden yavas yavas düsen yaprak misali her gün ... Şiirimin Adı Yok Şiiri - Özdemir Aydın 2 ... ... Adı Yok Bu Şiirin. Ne yana adım atsam sensizliğe düşüyor yolum . . Adı yok sevdanın Dili yok Anlatmak isteyipte anlatamadığı çok.. Bahar çoşkusu içinde başlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile son bulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenleri şiir tadında anlatan bir aşkın masalı. Bahar çoşkusu içinde başlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile son bulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenleri şiir tadında anlatan bir aşk ... Şiirimin Adı Yok.. - YouTube ... . Bahar çoşkusu içinde başlayan bir aşkın ayrılık, hasret ile son bulmasını konu alan ve bu uğurda yitip gidenleri şiir tadında anlatan bir aşkın masalı....