Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Billy Fingers'in Ölümden Sonraki Hayatı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Billy Fingers'in Ölümden Sonraki Hayatı PDF EPUB


Annie Kagan

Billy Fingers'in Ölümden Sonraki Hayatı - Annie Kagan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Annie Kagan
DOSYA BOYUTU 4,39
TARİH 2015-06-02
ISBN 6056556128
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Annie Kagan’ın yazdığı Billy Fingers’ın Ölümden Sonraki Hayatı’nda, öldükten sonra öteki dünyadan kız kardeşiyle düzenli olarak bağlantı kuran Billy Fingers, verdiği mesajlarla hayatı dolu dolu yaşamanın, nefes aldığımız her saniyenin değerini bilmenin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.Sıradan bir insan, Dr. Kagan’ın ölen ağabeyiyle yaşadığı öte dünyaya ait maceraların hikâyesine inanmakta büyük ihtimalle zorlanacaktır. Oysa Batı düşüncesinin temelini atan Yunan filozoflar, Kagan’ın tarif ettiği bu kayda değer fenomeni gayet iyi biliyorlardı. Aslına bakılırsa Yunan filozoflar bu hayat ile öteki hayat arasında bir şekilde askıda kalan insanlara bir ad bile koymuşlardı. Yunan filozoflar bu kişilere, “iki dünya arasında yürüyenler” diyorlardı.İki dünya arasında yürüyenlerin önemli toplumsal işlevleri vardı. Erken dönem Yunan filozofu Herakleitos’un ifade ettiği üzere bu kişiler, “yaşayanları ve ölenleri gözetiyorlardı”. Yaklaşık İÖ 600’de, bu suretlerin ilklerinden biri olan, Aithalides, fiziksel dünya ile ölümden sonraki dünya arasında gidip gelebilmesiyle ün salmıştı. Kadim Yunanistan’da, iki dünya arasında yürüyenler modern Batı toplumunda ölümle burun buruna gelmiş kişilere benzer bir işlev görmekteydi. Bu kişiler yaşayanlar âlemi ile ölüler âlemi arasında ulak ya da arabulucuydu. Bu kitap aracılığıyla Annie Kagan yeteneklerini ağabeyi Billy’nin ahretten kurduğu iletişimi kullanarak başka insanların hayatlarına dokunabilmek için kullanmaktan heyecan duyuyor.

...yatı (birinci baskı). Annıe kagan. Satıcı ... Billy Fingers'ın Ölümden Sonraki Hayatı | bkmkitap.com ... . Annie Kagan, "Billy Fingers'ın Ölüm Sonraki Hayatı"nı nasıl kaleme aldığını anlatıyor. Başka bir deyişle; Billy'nin nasıl yazdırdığını... ‪#‎kotonkitap... Annie Kagan. Korkakozor Kamber Korkakozor Kamber pek çok şeyden korkan bir dinozor. Örümcekler, ona tuhaf gelen sesler, garip şekilli gölgeler ya da tek başına kalmak… Annie Kagan`ın yazdığı Billy Fingers`ın Ölümden Sonraki Hayatı`nda Oysa Batı düşüncesinin temelini atan Yunan filozoflar, Kagan`ın tarif ettiği bu kayda değer fenomeni gayet iyi biliyorlardı. Koton Kitap'tan ölüm ve öteki dünya kavr ... Billy Fingers'ın Ölümden Sonraki Hayatı Annie Kagan ... . Koton Kitap'tan ölüm ve öteki dünya kavramlarına ilişkin önyargılarımızı yerle bir edecek gerçek bir hikaye: Annie Kagan'dan Billy Fingers'ırı Ölümden Sonraki Hayatı Annie Kagan'ın yazdığı Billy... Annie Kagan'in yazdigi Billy Fingers'in Ölümden Sonraki Hayati'nda, öldükten sonra öteki dünyadan kiz kardesiyle düzenli olarak baglanti kuran Billy Fingers, verdigi mesajlarla hayati dolu dolu... Yunan filozofların inanılmaz dünyasından bugüne uzanan bir ahretle iletişim kurma efsanesini yaşayan Annie Kagan'm yazdığı Billy Fingers'ın Ölümden Sonraki Hayatı, kitabı elinize aldığınız anda siz...