Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hedefimiz Matematik 2. Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hedefimiz Matematik 2. Kitap PDF EPUB


Katy Pike

Hedefimiz Matematik 2. Kitap - Katy Pike pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Katy Pike
DOSYA BOYUTU 9,53
TARİH 2015-06-05
ISBN 6053412274
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Hedefimiz Matematik serisinde yer alan kitaplar, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun hâline getiriyor!

... eğlenceli Hedefimiz Matematik2. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2015 Baskı Sayısı: 2 ... Hedefimiz Matematik 2. Kitap | bkmkitap.com ... . BASKI Kitap Boyutu: 190x270 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Dikişsiz Yapıştırma Kağıt Bilgisi: 70 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. Tüm kategorilerde Aile Çocuk Akademik Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Diğer Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Genel Konular Gezi ve Rehber Kitapları Hizmet Hobi Hukuk İnanç Kitapları... İlgili Etiketler. kitap e kitap kitaplık ucuz kitap al kitap al yeni çıkan kit ... Hedefimiz Matematik 2. Kitap | bkmkitap.com ... ... İlgili Etiketler. kitap e kitap kitaplık ucuz kitap al kitap al yeni çıkan kitaplar. Hedefimiz Matematik 2 - 9786053412274. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. Kitap : Hedefimiz Matematik 2. Kitap, Yazar : Katy Pike, Yayınevi : 1001 Çiçek Kitaplar - 9786053412274 - Fiyat: 18,70 TL. ACIKLAMA Matematik artık çok daha eğlenceli… Kathy Pike. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 1, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Bu kitabı paylaş. Hedefimiz Matematik 2. Sınıf. Yayınevi. Hedefimiz Matematik kitapları, ana sınıfından 6. sınıfa kadar her sınıf için ayrı birer kitap olarak hazırlanmıştır. 17.63 TL. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir. Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği... Matematik artık çok daha eğlenceli Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. ...Hazırım Dizisi Hedefimiz Matematik Dizisi Heidi Dizisi Her Yönüyle Dizisi İlk 100 Sözcük Boyama İlk 100 Yararları Dizisi Yırtılmaz Kitaplar Dizisi Zaman Yolcuları Dizisi Zihinden Matematik Dizisi. Hedefimiz Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 21,15. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik 2. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / Marka1001 Çiçek Kitaplar. 21,15. Ürün Bilgisi. Matematik artık çok daha eğlenceli… 18.80 TL. Hedefimiz Matematik 2. Kitap-1001 Çiçek Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Katy Pike. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. 15.51 TL. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir. Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matemati...