Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Romanımla Sana Bir Ses... e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Romanımla Sana Bir Ses... PDF EPUB


Ömer Madra

Romanımla Sana Bir Ses... - Ömer Madra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Madra
DOSYA BOYUTU 11,59
TARİH 2015-06-04
ISBN 6051419015
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ömer Madra’nın yegâne romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor.Ama bu kez tek başına değil; Madra’nın 30 yıl önce yayınlanmış yegâne hikâyesiyle birlikte.Şimdi bu iki edebî verim tek kitapta bir araya geliyor. Üstelik Madra’nın bunca yılı değerlendirdiği -kısa ama özlü- bir sonsözle birlikte.“Bak, öyle bir roman yazacağım ki, içinde herkes ve her şey olacak. Daha doğrusu, hem hiçbir şey olmayacak, hem her şey olacak.”“Niye illa her şey olacak? Belli bir konuyla kendini sınırlasan olmaz mı?”Oğuz bir an düşündü. “Olmaz,” diye kestirip attı sonra. O arada cevabı bulmuştu. “Olmaz, çünkü bende bir Türk olarak uzmanlaşamama hastalığı var.” Acıklı bir sesle devam etti: “Biliyor musun, keşke ‘genel cerrahi’ gibi ‘genel kültür’ diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.”

...u. Külotlar görünmesin diye etekler aşağı çekiştirildi ... Romanımla Sana Bir Ses... - Ekşi Sözlük ... . ...İşletme Kimya Makale Matematik Medya Muhasebe Müzik Periyodik Yayınlar Politika Politika Siyaset Psikoloji Roman Sağlık Sanat Sınava Hazırlık Romanımla Sana Bir Ses... Remzi Kitabevi. 14.00. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.". D ... Romanımla Sana Bir Ses - Ömer Madra | Kitapaktif.com ... ... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.". Danışma Biyografi-Otobiyografi Rehber Boya ve Sanatsal Malzemeler Roman Boyama Sağlık-Tıp Çanta ve Yazarın Diğer Kitapları. %14. Romanımla Sana Bir Ses. Ömer Madra. Remzi Kitabevi. 12.18 €. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalıolsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.". 25.73 TL. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak... Romanımla Sana Bir Ses. %25. 14,00 TL. Romanımla Sana Bir Ses. Ömer Madra. HAVALE :10,40 TL %1 EFT İndirimi. Romanımla sana bir ses... Ömer Madra'nın 1991 yılında ilk basımı yapılan 'Romanımla Sana Bir Ses..." adlı romanı Everest Yayınları arasında yeni basımıyla okurla buluşturuldu. ...Sana Bir Ses..' adlı yapıtını yeni basımıyla bir kez daha okunacak romanlar arasında sayabilirim. Romanımla Sana Bir Ses... Ömer Madra, Everest Yayınları'nda I. Basım:Haziran 2015, İstanbul. 9786051419015. 377161. Romanımla Sana Bir Ses... Everest Yayınları. Romanımla Sana Bir Ses... Açıklama. T...