Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler PDF EPUB


Yannis Ritsos

Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin BeniSeçme Şiirler - Yannis Ritsos pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yannis Ritsos
DOSYA BOYUTU 5,78
TARİH 2018-08-02
ISBN 6052983539
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. Çünkü Ritsos, Türk şiirine de tesir etmiş ozanlardan… Şiire, aşka ve ölüme, bu yüzden de ölümsüzlüğe inanan, çağının tanıklarından Ritsos’un şiirleriinsan olmak ve yaşamanın anlamı üzerine yeniden düşünmek için birer vesile aslında. “Büyük sanatçıların yapıtları bize yaşamı sevdirir; kötümser ya da acılı olsa da büyük bir sanat yapıtıyla karşılaştığımızda güç kazanırız,” diyen Ritsos’un en güzel şiirlerini derleyen bir başka usta şair Cevat Çapan’ın Türkçesiyle okuyacaksınız.

...r Mayıs Günü Bırakıp Gittin . ... . ... Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin Şiiri - Yannis Ritsos ... . Nereye uçup gitti benim ođlum? Nerelere gitti bırakıp beni? 18.52 TL. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün. Sadece yirminci yüzyıl Yunan şiirinin değil dünya şiirinin en büyük ustalarından Yannis Ritsos. Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan us ... YANNIS RITSOS Bir Mayıs Günü Bırakıp Gittin. Seçme Şiirler ... . Öyle ki onun sesinde Türkçe yazan usta şairlerin sesini de bulmak mümkün....