Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Eğlenceli Matematik 2. Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Eğlenceli Matematik 2. Kitap PDF EPUB


Garda Turner

Eğlenceli Matematik 2. Kitap - Garda Turner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Garda Turner
DOSYA BOYUTU 4,38
TARİH 2015-06-03
ISBN 6053412380
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematik artık çok daha eğlenceli…Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Eğlenceli Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak dizideki kitapların en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak.

...leri. Aşmunikal. Boncuk Oyunu. Anadolu'nun Sırları ... Eğlenceli Matematik Etkinlikleri E-Kitap ... ... Eğlenceli Matematik 2 [Kategorisiz Ürünler] 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR ... leri. Aşmunikal. Boncuk Oyunu. Anadolu'nun Sırları. Koku. Eğlenceli Mat. Ana Sayfa. Labirent Oyunu-Hacim. İp ile çap bulma. Eğlenceli Matematik - Diğerleri. Garda Turner. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Garda Turner. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 2, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarland...