Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma ABD'nin İslam Algısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

ABD'nin İslam Algısı PDF EPUB


Murat Silinir

ABD'nin İslam Algısı - Murat Silinir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Murat Silinir
DOSYA BOYUTU 10,87
TARİH 2015-06-02
ISBN 6059852029
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küresel sistemik yapı köklü dönüşümler yaşıyor. İnşa sürecindeki yeni yapının nasıl bir hal alacağı merak konusu. Bu kritik ve kırılgan dönemde, uluslararası politikanın en belirleyici aktörü olan ABD’nin nasıl bir stratejik anlayışa sahip olduğunun derin analizi çok önemli. Bu bağlamda, medeniyetler çatışması, muğlak geleceğin belirgin paradigması olarak görülmektedir. Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. Batı sisteminin ‘çekirdek’ üyesi olan ABD’nin Soğuk Savaş sonrasında inşa etmeye çalıştığı yeni güvenlik anlayışında, İslam ve Müslümanlar,“terörizm” ve “radikalizm” bağlamlarında yeni bir tehdit unsuru olarak değerlendirilmektedir. Bu kitap, ABD’nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir.Çalışmada, Medeniyetler Çatışması paradigması, Oryantalizm,Küresel Bunalım Yaklaşımı, ABD’nin geleneksel ve yeni güvenlik stratejisi, İslamo-fobia ve ABD’nin İslam algısı gibi konular çok boyutlu bir derinlikle analiz edilmektedir. 

... paradigması, Oryantalizm... 26.25 TL. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir ... ABD'nin İslam Algısı Murat Silinir ... . Çalışmada, Medeniyetler Çatışması paradigması, Oryantalizm... Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmak ... ABD'nin İslam Algısı - Murat Silinir | kitapyurdu.com ... . 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. ve yeni güvenlik stratejisi, İslamo-fobia ve ABD'nin İslam algısı gibi konular çok boyutlu bir derinlikle analiz edilmektedir. Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir. Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir. Bu paradigmanın odak noktasındaysa İslam ve Müslümanlar bulunmaktadır. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir. Ek olarak ABD'nin İslam Algısı isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. ABD'nin İslam Algısı Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? 24.50 TL. Bu kitap, ABD'nin İslam algısı ile inşa etmek istediği yeni ulusal güvenlik anlayışı arasındaki ilişkiyi irdelemektedir. Çalışmada, Medeniyetler Çatışması paradigması, Oryantalizm......