Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gerillanın Barışı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gerillanın Barışı PDF EPUB


Metin Yeğin

Gerillanın Barışı - Metin Yeğin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Metin Yeğin
DOSYA BOYUTU 4,52
TARİH 2015-05-29
ISBN 9755842318
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Her iç savaşın yarattığı türlü tahribatlar vardır; kayıplar, ölümler, ailelerin yaşadıkları felaketler... Bunların aşılabilmesi elbette kolay değildir. Barışın inşası uzundur ama gereklidir. Yoksa daha büyük kayıplar ve daha kötü sosyo-ekonomik koşullar yaşanacaktır. Bütün bunlara, kadınlar liderlik yapabilirler ve mücadeleyi bir başka biçimde sürdürerek her şeyi değiştirebilirler. Herkesi buradan selamlıyorum.Kumandan NidiaDíaz (María Marta Valladares)Türk halkı, Kürt halkı ve bütün dünya halkları hepimiz daha iyi bir yaşam için mücadele ediyoruz. Hepimiz onurlu bir yaşam için mücadele ediyoruz ve bu bizim en temel insani hakkımız. Kürt halkının durumu, muhtemel ki Guatemala’daki İndianlar ile çok benzer. Benim mesajım; mücadeleye devam etmek, direnmek! Biz barış isteriz ama müzakere süreci yaşamadan barışa ulaşılamaz. Bu sadece halkın umudu değil aynı zamanda ihtiyacıdır. Barış yeni bir ülke inşa eder. Türk ve Kürt halklarına, buradan devrimci selamlarımı gönderiyorum.WalterFélix (URNG Parlementeri)

...: Facebook'ta paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede Gerillanın Barışı (Metin Yeğin) ... Gerillanın Barışı-Belgesel Bölüm-1/5 - YouTube ... . Canavar geldiğinde… Emrah Göktaş & Mahzuni Şerif - Zalım. Gerillanın Barışı. 238 Sayfa · 2010 · 14.75 MB · 118 İndirme· Türkçe. "Bu, Halk Mücadelesinin Herhangi Bir Anında, Gerilla Topraklarının İçinde Ve Dışındaki Sivil ... Gerillanın Barışı - Metin Yeğin. Öteki Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 200 Puan. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün bar ... Hürriyet: Son Gerillanın Barışı - Tolga TANIŞ | Köşe Yazıları ... . Kazanacağınız Toplam Puan : 200 Puan. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. "Gerillanın Barışı", nasıl bir barışa ihtiyaç duyulduğunu, barışın nasıl sağlanabileceğini, barıştan sonra yeni bir toplumun nasıl inşa edilebileceğini yaşanmış örnekler ve mücadeleler üzerinden irdeliyor. 10.50 €. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Gerillanın Barışı/Metin Yeğin en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Gerillanın Barışı/Metin Yeğin incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Gerillanın Barışı. 23.70 TL. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Metin Yeğin - Gerillanın Barışı kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Gerillanın Barışı. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Gerillanın Barışı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Diğer. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Yeni. Ücretsiz Kargo. 20.70 TL. Gerillanın BarışıGerillanın Barışı - Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. 22.50 TL. Gerillanın Barışı-Öteki Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Diğer/. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Marka : Öteki Yayınevi. Barkod : 9789755842318. Anasayfa Gerillanın Barı...