Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sütçü Baba (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sütçü Baba (Ciltli) PDF EPUB


Mürselin Zengin

Sütçü Baba (Ciltli) - Mürselin Zengin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mürselin Zengin
DOSYA BOYUTU 3,56
TARİH 2012-01-23
ISBN 9944251709
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Değerlerin çocuklara aktarılmasında ise hikâyelerden faydalanmak en etkili yöntemlerden biridir.Fazilet Çocuk, Hikâyelerle Değerler Eğitimi setiyle milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerimizden olan doğruluk, saygı, güvenilirlik vb. kişilik özelliklerinin çocuklara kazandırılmasını amaçlamaktadır.

...u. Ciltli. Dil. Türkçe. Sütçü Baba Ciltli, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 10 TL indirimli fiyatla ... Sütçü Baba (Ciltli) - Mürselin Zengin | kitapyurdu.com ... . Ürün Adı: Sütçü Baba Ciltli. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 4.13 TL. Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken ... Sütçü Baba (Ciltli) - Mürselin Zengin | kitapyurdu.com ... . Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Sütçü Baba (Ciltli). Kategori: İlköğretim. Sayfa: 16. Çocuğun kişilik ve karakter özellikleri yedi yaşından önce büyük oranda tamamlanır. Dolayısıyla temel değerler erken çocukluk denen 0-6 yaşlar arasında çocuğa kazandırılmalıdır. Kitap : Sütçü Baba (Ciltli), Yazar : Mürselin Zengin, Yayınevi : Fazilet Çocuk Yayınevi - 9789944251709 - Fiyat: 3,52 TL. Sütçü Baba (Ciltli). Size haber verelim. %10. ...