Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar PDF EPUB


Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 3,37
TARİH 2015-06-02
ISBN 6054613908
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

18. yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip görünmez, dokunulmaz kablosuz ağ iletişimine kadar varan gelişmelerin işareti olacağı kimin aklına gelirdi? Ya da dünyanın bir ucunda üretilen mal ve hizmet reklamlarının mal ve hizmetten önce tek bir parmak hareketiyle hatta Siri’lerle akıllı telefonlarımıza tüm dünyayla eşzamanlı ulaşacaği?İnternet! çağımızın İpek Yolu: ticaretin, bilginin ve hislerin vb. tüm inorganik akışın sağlandığı sistem ve onun en yalın hali olan 0 ve 1’lerin kontrolündeki yeni sanal ortamlarımız ve bu gibi ortamların üzerimizde kurduğu sahici hegemonya…Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış olabilmek kaygısıyla tekrar tekrar araştırmaya, daha iyi anlamaya ve yeni olanı aktarmaya yöneltmektedir.

...l Yaklaşımlar. 5,0 (0 Yorum). Marka Kriter Yayınevi ... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar - BKM Kitap ... . 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] 30 TL. Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar-Kriter Yayınları-9786054613908-Arzu Eceoğlu-%15 indirimli-18. Yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip ... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar ... . Yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip görünmez dok. ...Bulmacalar Hobi>Büyükler için Boyama - Mandala Kitapları Hobi>El Sanatları Hobi>Spor Hukuk Hukuk>Hukuk Üzerine İletişim - Medya Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar. Arzu Eceoğlu....