Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı Türkçesine Giriş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı Türkçesine Giriş PDF EPUB


Prof. Dr. Mehmet Kanar

Osmanlı Türkçesine Giriş - Prof. Dr. Mehmet Kanar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Mehmet Kanar
DOSYA BOYUTU 5,79
TARİH 2016-10-13
ISBN 6050201147
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı Türkçesini öğrenmeye başlayanlar için hazırlanan bu kitapta Osmanlı Türkçesinde kullanılan Arap alfabesi, harflerin birleştirilmesi, heceler, okuma yöntemleri üzerinde durulmuş, Farsçanın ve Arapçanın Osmanlı Türkçesindeki varlığı özüyle anlatılmış, metin uygulamalarıyla konuların daha iyi kavranmasına çalışılmıştır. Ayrıca Eski Anadolu Türkçesine ait örnek kelimelerle zenginleştirilen kitap, kolay anlaşılır anlatımı ve iyi seçilmiş örnekleriyle Osmanlı Türkçesini yeni öğrenmeye başlayanlar için eksiksiz bir temel kaynak niteliğindedir.

...iş olup anlamadığınız yer kalmayacaktır ... PDF Osmanlı Türkçesine Giriş-ı ... . Osmanlı Türkçesine Giriş kitabının I. Bölümünde harfler tanıtılmış, alıştırmalar ve örnek cümlelerle konu pekiştirilmiştir. II. Bölümde önemli gramer kuralları toplu olarak verilmiştir. TULUM, Mertol (2009), Osmanlı Türkçesine Giriş I, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Yayınları. Ek kaynaklar. Osmanlı Türkçesi Öğrenminde Bazı Eserler. Osmanlı Türkçesi Öğretimiyle İlgili K ... Çelik Yayınevi - Osmanlı Türkçesine Giriş ... . Osmanlı Türkçesi Öğretimiyle İlgili Kitaplar [Books About Ottoman Turkish Learning]. TULUM, Mertol (2009), Osmanlı Türkçesine Giriş I, (Editör: Abdülkadir GÜRER), Anadolu Üniversitesi Açıköğretim... Flag for Inappropriate Content. Download Now. saveSave Osmanlı Türkçesine Giriş For Later. saveSave Osmanlı Türkçesine Giriş For Later. 00 upvotes, Mark this document as useful. En yeni Osmanlı Türkçesine Giriş kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Enise Demirhan Osmanlı Türkçesine Giriş'i inceledi. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. osmanlı türkçesine giriş. için 35 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Ebubekir Subaşı. Biraz geç kalmış da olsa, ülkemizde her geçen gün hayat damarımız olan Osmanlı Türkçesi'ne olan ilgi ve ihtiyaç kendisini daha fazla hissettirmeye başladı. 24.75 TL. Zira geniş çaplı Osmanlı kültür eserlerine bir kapı açabilme yolunda metin ve mantığı uyumlu böyle bir giriş, bir anahtar hazırlamak mutlaka gerekli görünüyordu.Hâlbuki böyle bir çalışma ne... Osmanlı türkçesine giriş. 22 Kasım 2013 Cuma. KOÇİ BEY. * Osmanlıca Dersleri II , 4. Bs., Ankara 2007, Akçağ Yayınevi. Faruk K. Timurtaş. Yazı ve imla Harflerin bitişmeleri Yazı çeşitleri El yazısı örnekleri Hat sanatımızdan örnekler Harflerin tasnif ve taksimi Türkçe ve yabancı kelimelerin ayrılması Arapça kelime ve şekiller... Osmanlı Türkçesine Giriş 2 dersine ait çıkmış sorular veya deneme soruları burada. Osmanlı Türkçesine Giriş 2 Dersi Deneme Sınavları. Toplam 15 Sınav. Uzaktan Eğitim Alanında sahip olduğunuz tecrübe ile sizlere Osmanlı Türkçesine Giriş I, alanında uzman uzaktan eğitim hocalarımızla sunuyoruz. Deneyimli Eğitmenler. Canlı Dersler. Test video yemek cafe gündem diğer. Osmanlıcanın Zorunlu Ders Olması Münasebetiyle 10 Maddeyle Osmanlı Türkçesine Giriş. Let us know what's wrong with this preview of Osmanlı Türkçesine Giriş 1 by Faruk Kadri Timurtaş. Denemesi' teziyle doçentliğe (1959), 'Osmanlıca Gramer' takdim teziyle profesörlüğe (1967) yükseldi. Şu anda konuk erişimini kullanıyorsunuz (Giriş yap). Genel. Doç. Dr. Bilal ÇAKICI URL. TUR133 Osmanlı Türkçesine Giriş - Ders İzlencesi Kaynak....