Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır PDF EPUB


Brian Moses

Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır - Brian Moses pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Brian Moses
DOSYA BOYUTU 5,23
TARİH 2015-05-29
ISBN 6053411338
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Ne zaman bir arkadaşının doğum günü partisine gitse, tanımadığı birileriyle konuşmak zorunda kalsa ya da okulda, sınıf arkadaşlarının önünde bir şeyler anlatması gerekse çok utanıyor. Acaba bu duyguyu yenip utangaçlığına son vermesi mümkün olabilir mi bir gün?Tabii ki olabilir… milyonlarca yıl önce koca koca dinozorlar bunu başardığına göre o da başarabilir!Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu kitaplar hem komik hem de çocuklarımızın kişisel gelişimine büyük katkı yapacak. Ayrıca her kitabın sonunda bulacağınız pratik öneriler sayesinde çocuklarınıza kolayca yol göstereceksiniz. 

...ek Merkezini kullanarak iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ... Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır - Brian Moses ... . Ayrıntılı bilgi için lütfen iade politikamızı okuyun. Yardıma mı ihtiyacınız var? Şifrenizi mi unuttunuz? Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, ç ... Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır - Brian Moses... ... . Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Sayfada yazım hatası var. Adınız Soyadınız. Telefon Numaranız Serüvenler Dizisi Çocuk Kitapları » 7-12 Yaş » Hikaye-Roman-Masal » Utangaçozor Umut Dinozorların da Duyguları Vardır. 26.64 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Utangaçozor Umut Dinozorların da Duyguları Vardır. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Utangaçozor Umut Dinozorların da Duyguları Vardır. 6 €. Tabii ki olabilir milyonlarca y...