Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ey Sevgili Canan! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ey Sevgili Canan! PDF EPUB


Özkan Günal

Ey Sevgili Canan! - Özkan Günal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özkan Günal
DOSYA BOYUTU 4,52
TARİH 2015-05-26
ISBN 6056549120
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ey Sevgili Canan!Tur dağında Musa ile konuşan,Güzelliğinin tecellisiyleVarlık bırakmayansın.Kendilerinden geçerlerCemalini görenler.

...bu derdime inan Yar. Güzelim yürekten bağlıyım sana Eziyet eder mi seven sevene Yandırdın kalbimi aman Ey kaşları keman ... Sensiz Yaşayabilmerem (Ahmet Kaya) - YouTube ... . Bu derdime inan yar Sensiz yaşamak imkansız Ey sevgili canan Bu derdime inan. Sensiz yaşamak imkansız Ey sevgili canan Bu derdime inan Seni görmeyende fenadır halim İntizarda koyma giden ben olayım Yandırdın kalbimi aman Ey kaşları keman Bu derdime inan yar Sensiz... Yandırdın Kalbimi Aman Ay Kaşları Keman Bu Derdime İnan Yar Sensiz Yaşayabilmerem Ey Sevgili Canan Bu Derdime İnan. S ... Haluk Levent Sensiz Yaşayabilmirem MP3 İndir Müzik Dinle Sensiz... ... ... Yandırdın Kalbimi Aman Ay Kaşları Keman Bu Derdime İnan Yar Sensiz Yaşayabilmerem Ey Sevgili Canan Bu Derdime İnan. Seni görmeyende fenadır halim. İntizarda koyma giden ben olayım. Yandırdın kalbimi aman. Ey kaşları keman. Bu derdime inan yar. Sensiz yaşamak imkansız. Ey sevgili canan. Məni dərdə salan yar. Sənsiz yaşayabilmərəm. Ey sevgili canan. Saf eşqimə inan. Sensiz yaşayamam. Ey sevgili canan. Saf aşkıma inan. Seni görmeyince fenadır halim. Yandırdın Kalbimi Aman Ay Kaşları Keman Bu Derdime İnan Yar Sensiz Yaşayabilmerem Ey Sevgili Canan Bu Derdime İnan.. Ey sevgili canan. Aysel Əlizadə - Yandırdın ...