Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma HicabErdem Bekçisi Müslüman Hanımlara e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

HicabErdem Bekçisi Müslüman Hanımlara PDF EPUB


Bekr B. Abdullah Ebu Zeyd

HicabErdem Bekçisi Müslüman Hanımlara - Bekr B. Abdullah Ebu Zeyd pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bekr B. Abdullah Ebu Zeyd
DOSYA BOYUTU 12,86
TARİH 2017-12-01
ISBN 6055387020
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Erdem düşmanları; İslam ülkelerinde hastalıklı fikirlerini yayarak tesettürü kaldırmayı; açık saçıklığı, çıplaklığı, müstehcenliği ve ihtilatı (kadınlarla erkeklerin karışık halde bir arada olmalarını) yaymayı amaçlıyor. Ki bu sayede İslam'ı özünden koparıp Müslümanları dinlerinden yavaş yavaş uzaklaştırmak, şüpheler sokarak hakla batılı karıştırmak, iyiliği kötülükle, sünneti bid'atle, Kur'an'ı muharref kitaplarla, camiyi kiliseyle, Müslümanı kafirle karıştırma projesini uygulamak istiyorlar.Elinizdeki kitap, işte bu gerçeğin farkında olarak Müslüman kadınlara karşı yürütülen aldatıcı propagandalara karşı; Müslüman kadının hicabını/erdemi, erdem esaslarını ve onların korunmasını vurgulayan, itaatkar ve saliha mümin hanımları ilmi, dini ve edebi bir dille bunlara sarılmaya teşvik eden önemli bir ilmi kaynaktır.

...b Erdem Bekçisi Müslüman Hanımlara Ürün Kodu: 9786055387020 Basım Yılı: Kapak Türü ... Hicab Erdem Bekçisi Müslüman Hanımlara ... ... Hicab Erdem Bekçisi Müslüman Hanımlara. Yıl : Sayfa Sayısı : 184,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Batıda ve batılılaşan İslam ülkelerinde orta çağda bile eşi görülmemiş bir aşağılamaya maruz kalan kadını İslamî fazilet ve erdemlerle donanarak içerisine düştüğü kötü durumdan kurtulmaya davet... Batıda ve batılılaşan İslam ülkelerinde orta çağda bile eşi görülmemiş bir a ... Erdem Bekçisi Müslüman Hanımlara ... ... Batıda ve batılılaşan İslam ülkelerinde orta çağda bile eşi görülmemiş bir aşağılamaya maruz kalan kadını İslamî fazilet ve erdemlerle donanarak içerisine.....