Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi PDF EPUB


Nefise Atçakarlar

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi - Nefise Atçakarlar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nefise Atçakarlar
DOSYA BOYUTU 5,85
TARİH 2016-09-09
ISBN 6050819571
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın?Yılan oynatan korkusuz adamlar, dev dalgalar, kızgın çöller, batan gemiler, yol kesen hırsızlar bu kitapta seni bekliyor. Gideceğin köy, kasaba ve şehirlerdeki tarihî eserler, yemekler, içecekler, giysiler, gündelik hayat, ninniler, masallar, şarkılar, oyunlar, eğlenceler, ibadet yerleri, sanat eserleri, düğünler, hanlar, hamamlar, evler, saraylar, kaleler, kuleler, bağlar, bahçeler, yaylalar, nehirler, şairler, siyasetçiler, eşyalar ve daha merak ettiğin ne varsa hepsi Evliya Çelebi’nin gezi notlarında.Bu yolculuk bittiğinde arkadaşlarına anlatacak müthiş bilgilere sahip olacaksın! Öğrendiklerini sosyal medyada paylaşmak çok eğlenceli olacak.Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı!

...st Kitapları. 17.50 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Nefise Atçakarlar'nin hazırlayıp Timaş Çocuk tarafından sunulan Eğlenceli Tarih 34 İnanılmaz Evliya Çelebi ve Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile ... İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi | bkmkitap.com ... ... 7.13 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Nefise Atçakarlar. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı! İnanılmaz Evliya Çelebi Ve Tükenmez Kalemi-Nefise Atçakarlar Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Konu Ba ... İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi, Nefise... | Kitap365.com ... ... 7.13 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Nefise Atçakarlar. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı! İnanılmaz Evliya Çelebi Ve Tükenmez Kalemi-Nefise Atçakarlar Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Konu Başlığı: Evliya Çelebi 1611?-1682?-Seyahat. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? kitaphanen.com´da uygun fiyata Eğlenceli Bilgi markalı İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi 9786050827538 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yazar Nefise Atçakarlar Yayınevi EĞLENCELİ BİLGİ Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın... 11.38 TL. Ürün Özellikleri Kapak Türü Ciltsiz Kağıt Kalitesi 2. Hamur Sayfa Sayısı-Ebat 15.00x19.00 cm Sayfa Sayısı 168 Dili Türkçe ISBN 9786050827538 Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya... Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın?...