Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Kara Balık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Kara Balık PDF EPUB


Samed Behrengi

Küçük Kara Balık - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 12,33
TARİH 2019-10-21
ISBN 6056968068
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Annesiyle birlikte bir derede yaşayan Küçük Kara Balık’ın hikâyesini duydunuz mu?Bakın anlatalım: Bu sevimli Küçük Kara Balık’ın en sevdiği şey, ay ışığının evlerinin üstüne vurmasıymış. Küçük Kara Balık, her gün, sabahtan akşama kadar, annesiyle birlikte derenin içinde yüzermiş. “Anneciğim, burada daha fazla kalamam ben, gitmeliyim!” demiş bir gün Küçük Kara Balık. “Gitmek istediğine emin misin?” diye sormuş annesi.“Evet,” demiş Küçük Kara Balık. “Bu derenin ucunun nereye çıktığını gidip görmek istiyorum.” “Başka yerlerde neler olup bittiğini gerçekten bilmek istiyorum... Böyle amaçsızca yüzmektenbıktım usandım.” Böylece çıkıp gitmiş. Küçük Kara Balık, bütün çocuklar için unutulmaz bir öykü, bir başucu kitabı.

...tirmek için çıktığı bu yolculuk sizlerde derin izler bırakacak ... Küçük Kara Balık Özet - Samed Behrengi ... . Küçük Kara Balık - Sincap Kardeş Masal Dizisi, Vol. 9. ÇOCUK HİKAYELERİ (Samed Behrengi- Küçük Kara Balık), Eğlenceli Çocuk Videosu - Продолжительность: 31:49 Kids Room 4 756... samed behrengi'nin deyimiyle bu kitap tüm "küçük kara balıklara..." ithafen... şey yok." diyen tüm robotlaşmış beyinlere ve kaskatı kesilmiş gönüllere güzel bir cevap veriyor küçük kara balık: "yola... Küçük balık ile annesinin evi siyah bir taşın arkasıydı; ... Küçük Kara Balık - Samed Behrengi ... ... Küçük balık ile annesinin evi siyah bir taşın arkasıydı; yosunlar da evin çatısını oluşturuyordu. Balık tepeden aşağı süzdü onları: - Lütfen terbiyenizi bozmayın. Benim adım "Küçük Kara Balık". Küçük Kara Balık en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Küçük Kara Balık satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Küçük Kara Balık. 4,5/5 ...