Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 PDF EPUB


Yusuf Asal

Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 - Yusuf Asal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Asal
DOSYA BOYUTU 8,39
TARİH 2020-02-04
ISBN 6051310794
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukların efsanevi kahramanı yine görev başında!Peyami Efendi okula geri dönüyor.Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına çıkıyor.Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor.Ve uzaylıları tespit ediyor.Bu sırada başına gelmedik şey de kalmıyor.Fakat son yaşadıklarından öyle dersler alıyor ki…Sonunda çok önemli bir karar vermesi gerekiyor.Çılgın Hademe yine keyifli maceralar ve olur olmaz projeleriyle görevini tamamlıyor!

...ramanı yine görev başında!Peyami Efendi okula geri dönüyor ... Okulda Uzaylı Avı - Çılgın Hademe 5 | benlikitap.com ... .Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına çıkıyor.Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor.Ve uzaylıları... Mesela bu yazımızda yazar Yusuf Asal kitapları arasında yer alan Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Bebek Kitapları. Okul Öncesi 6 Ay & 6 Yaş. Roman-Çizgi Roman >. Çılgın Hademe-5: Okulda Uzaylı Avı. Çılgın Hademe-5: O ... Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 PDF İndir Yusuf Asal E-Kitap İndir ... . Çılgın Hademe-5: Okulda Uzaylı Avı. Çılgın Hademe-5: Okulda Uzaylı Avı. Marka : Nesil Yayınları. Sepetteki Son Fiyat. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Okulda Uzaylı Avı Çılgın Hademe 5. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. Bu Ürün Toplam 3 Adet Satılmıştır. Okulda Uzaylı Avı Çılgın Hademe 5 - Yusuf Asal. ...Efendi okula geri dönüyor.Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına çıkıyor.Okuldaki ki...Sonunda çok önemli bir karar vermesi gerekiyor.Çılgın Hademe yine keyifli maceralarve olur... Kitap. Çocuk Kitapları. Okulda Uzaylı Avı Çılgın Hademe 5. Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan...