Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç PDF EPUB


Maurice Leblanc

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç - Maurice Leblanc pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Maurice Leblanc
DOSYA BOYUTU 12,65
TARİH 2015-06-05
ISBN 6050819816
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası!O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen!Paris’te esrarengiz bir adamın peşine düşen “Pırlanta Kralı” Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen’in kartviziti vardır. Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. Cinayetler devam ederken tüm işaretler hâlâ hırsızı göstermektedir. Ne var ki Arsen Lüpen, kıvrak zekâsı ve vicdanı sayesinde gerçekleri gün yüzüne çıkarırken Alman İmparatoru’nu peşinden sürükleyecek güce sahip olduğunu kanıtlar. Peki ama cinayet suçlamalarından kurtulabilecek midir? İmparator’a verdiği sözü tutabilecek midir? “813” sayısının gizemini çözebilecek midir?..Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen’le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc’tan, nefes kesen bir macera!

...et suçlamasıyla karşı karşıyadır. Rakuten Kobo'dan Maurice Leblanc tarafından "Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç" kitabını okuyun ... Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç - Maurice Leblanc ... . O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen ". Pırlanta Kralı". Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. Yazarın Diğer Kitapları. %22. Arsen Lüpen Saat Sekizi Vurdu. Maurice Leblanc. Timaş Yayınları. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengi ... Arsen Lüpen: Sekiz Yüz On Üç Maurice Leblanc ... . Yazarın Diğer Kitapları. %22. Arsen Lüpen Saat Sekizi Vurdu. Maurice Leblanc. Timaş Yayınları. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. Maurice Leblanc. O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası! O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... 13.89 TL. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Arsen Lüpen-Saat Sekizi Vurdu. Maurice Leblanc. O, Arşen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arşen Lüpen'in kartviziti vardır. O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen! Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır....