Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayata Yön Veren Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayata Yön Veren Hikayeler PDF EPUB


Yrd. Doç. Dr. Kahraman Arslan

Hayata Yön Veren Hikayeler - Yrd. Doç. Dr. Kahraman Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yrd. Doç. Dr. Kahraman Arslan
DOSYA BOYUTU 11,39
TARİH 2012-02-03
ISBN 9752544161
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

DURUN VE DÜŞÜNÜN…Adam yeni aldığı otomobiline bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle, otomobilin kaportasını mahvettiğini görmüş.Hemen yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu bir hastaneye götürmüş. Doktor çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin parmaklarını kesmek zorunda kalmış.Çocuk ameliyattan çıkıp, gözlerini açtığında, bandajlı elini fark etmiş ve gayet masum bir ifadeyle, “Babacığım, arabana zarar verdiğim için çok üzgünüm,” demiş ve sonra babasına şu soruyu sormuş: “Parmaklarım ne zaman yeniden çıkacak?” Babası evine dönmüş ve intihar etmiş…Çok sevdiğiniz birine karşı sabrınızı yitirdiğinizi anladığınızda, önce biraz düşünün. Otomobiller onarılabilir ama kırılan kemikler ve incinen duygular hiçbir zaman onarılamaz. İnsan hata yapar. Hepimiz hata yaparız. Fakat öfkeyle ve düşünmeden yapılan şeyler, insanı sonsuza kadar rahatsız eder. Durun ve düşünün. Harekete geçmeden önce düşünün. Sabırlı olun. Anlayış gösterin ve sevin!

...KAYELER-1. 4 mahalleli kasaba. Küçük bir kasabanın dört ayrı mahallesi varmış ... Hayata Yön Veren Hikayeler - Cengiz Erşahin ... . Hikaye şu cümleyle son bulur; "Körlerin bilme yoluyla bir fil bile bilinemez." Yazarın Diğer Kitapları. Hayata Dair Düşündüren Öyküler. 14,95TL 12,71TL text_tax 12,71TL. 14,95TL 12,71TL text_tax 12,71TL. Cesaret Veren Öyküler. HAYATA YÖN VEREN HİKAYELER Birinci Ders: Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son... Hayata yön veren hikayeler. Ö ... Hayata Yön Veren Hikayeler - Cengiz Erşahin - Savaş Kitap ve Yayinevi ... . Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son... Hayata yön veren hikayeler. Önyargı. : hayata yön veren hikayeler. Tür. : Öykü. Umuda, aşka ve başarıya adım adım uaklaşmak için derlenen bu öykülerde size ait yeni bir benlik ile karşılaşacaksınız. Hayata yeni anlamlar katacak ve kendinize yeni yollar çizeceksiniz. Bu hikayenin sayfa içeriği : ibretlik kısa hikayeler, hayata yön veren hikayeler, bedeli ödenmiştir hikayesi, siyah ile beyazın hikayesi, ibretlik hikayeler, ağlatan hikayeler, hikayeler, güzel hikayeler... Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada; HAYATA YÖN VEREN HİKAYELER hakkında bilgiler nedir yazıları veya şiirleri gibi sözleri veya resimleri HAYATA YÖN... Hayata Yön Veren Hikayeler. %35. 13,89 TL. Hayata Yön Veren Hikayeler. Yrd. Doç. Dr. Kahraman Arslan. Hayat; Seni kaç kişinin aradığı, kiminle çıktığın, çıkıyor olduğun veya çıkacağın demek de değildir. Aslında hayat; notlar, para, giysiler, girmeyi başardığın ya da başaramadığın okullar da değildir. Not alanında Hayata Yön Veren Hikayeler Cengiz Erşahin PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Umuda, aşka ve başarıya adım adım uaklaşmak için derlenen bu öykülerde size ait yeni bir benlik ile karşılaşacaksınız. Hayata yeni anlamlar katacak ve kendinize yeni yollar çizeceksiniz. Hayata Yön Veren Hikayeler en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Dili: Türkçe Yayınevi: Tutku Yayınevi. Kitap Adı: Hayata Yön Veren Hikayeler. Hayata Yön Veren Hikayeler. Adam yeni aldığı otomobiline bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle, otomobilin kaportasını mahvettiğini görmüş. Hayata Yön Veren Öyküler. Kategori : Hayatın İçinden. Yazar : Akın Alıcı. Editör : Meltem Erkmen. Ayrıca içinde hikayeler dışında güzel özlü mesaj veren sözlerde var. Hülya Yılmaz....